Soutěžte o balíček péče a stylingu L’Oréal Professionnel. Dopřejte svým vlasům maximální objem s řadou Volumetry, které si oblíbila Alena Šeredová.

Už několik let žije Alena Šeredová v Itálii. Co ji v začátcích života v cizí zemi posouvalo dál? „Nejvíc mi pomohly asi moje povaha a temperament,“ tvrdí čtyřicetiletá kráska, která bere s lehkostí i stárnutí: „Všechno je v genech. Když chci třeba vědět, jak budu vypadat za 20 let, prostě se podívám na svoji maminku a mám naději.“ Přesto ale o svůj vzhled pečuje, protože...: „Vím, že když se o své vlasy, nehty, ale i pleť budu starat a hýčkat je, odmění se mi za to!“

Vyhrajte produkty, které si Alena oblíbila!


Soutěžte o balíček péče a stylingu L’Oréal Professionnel. Dopřejte svým vlasům maximální objem s řadou Volumetry, která eliminuje nadměrný maz na vlasové pokožce, dodává vlasům objem od kořínků, posiluje vnitřní strukturu vlasů a hydratuje je bez zatížení. Příjemné aroma svěží máty, limetky a jantaru navíc vlasy krásně provoní. Na závěr vyzkoušejte novinku v podobě profesionálního hypoalergenního laku Infinium Pure bez parfemace. Okamžitě vlasy zpevní a zachová je přirozeně lesklé. Ingredience navíc napomáhají dosahovat nejjemnějšího rozptylu, díky čemuž se vzduch v okolí nezanáší. O přípravky si zahrajte ZDE.

 

 

  16:23,  aktualizováno  26. března 2019 11:36