Už 15.listopadu oslaví největší outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet 10. narozeniny.

Deset let uplynulo od slavnostního otevření prvního outletového centra, v té době nejen v Praze, ale i v celé České republice. Fashion Arena, na samém počátku známá spíše výhodnou nabídkou sportovního a outdoorového oblečení, se za tu dobu výrazně proměnila. Velký vliv na to měl před třemi lety vstup britské společnosti Via Outlets.

Na první pohled přibyly v exteriéru i interiéru designové prvky, zeleň a místa k odpočinku. Hned druhý pohled vám prozradí, kolik věhlasných mezinárodních značek zde od té doby otevřelo své prodejny. Unikátně jen v tomto centru dnes nakoupíte například v prémiovém obchodě Polo Ralph Lauren a zastoupení zde mají i Armani Outlet, Tommy Hilfiger, Versace Jeans a mnoho dalších. Centrum o rozloze 25 000 m2 láká nejen k nákupům módního oblečení a doplňků, ale i kosmetiky, šperků, obuvi, zavazadel či sportovního vybavení. Vybírat můžete z nabídky více než 200 světových i českých značek. Stačí, když přijedete na naši narozeninovou party.

Slavit budeme ve dnech 17. – 19. 11. 2017. Ve Fashion Arena Prague Outlet vás o tomto svátečním víkendu čeká bohatý program. Módní přehlídky, moderované fashion blogerkou Nikol Moravcovou, představí denně inspiraci outfitů pro všední i nevšední příležitosti (vždy v 11:00, 14:00, 16:00 a 18:00). Jen pro vás jsou připraveny soutěže o zajímavé ceny, na zahřátí teplé nápoje (pro velké i malé), sladké překvapení nebo fotografie, které si společně pořídíte ve foto koutku. Pokud nejste party typ, dodatečné narozeninové slevy, které značky připravily ke standardním outletovým cenám, vás stoprocentně přilákají k nám. A my se na vás moc těšíme!

Nejaktuálnější informace o programu oslav naleznete na:

www.fashion-arena.cz/cs/narozeniny

  10:27,  aktualizováno  25. března 2019 16:21