Nedostatek tepla není pouze falešný pocit, ale je to skutečný problém, který nás trápí během podzimu. Tělo je proto oslabené a náchylné k nachlazení. Jestli se letos nechcete trápit s klasickými podzimními nemocemi, nechte se zlákat příznivými účinky saunování.

Saunování přináší nejen únik od běžných starostí, práce a otravného šéfa, ale i prokazatelné účinky pro tělo. Zklidnění mysli, detoxikace organismu, zlepšení krevního oběhu i zvýšení odolnosti organismu vám bude odměnou za pobyt v sauně. A hlavně ženy ocení příznivý vliv na pokožku, která bude působit pevněji a zdravěji. Účinky nejlépe pocítíte, pokud budete navštěvovat sauny pravidelně.

Největší saunový ráj v Praze

I Finové by se divili, jak je Saunový svět Aquapalace Praha pestrý. Najdete v něm 14 různých prohříváren, určených pro příjemné a zážitkové saunování. Prostor je rozdělen na tři části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní sekci sloužící k relaxaci pod otevřeným nebem. K ochlazení se nabízí řadu speciálních sprch a ochlazovacích bazénků, pro uvolnění i relaxaci vířivky či zóny s lehátky.

V sauně s vůní Itálie

Saunový svět v Čestlicích je specialistou na saunové ceremoniály, denně jich můžete zažít až 18. Každý měsíc je navíc připravena premiéra zážitkového ceremoniálu. V neděli 1. října se bude servírovat kulinářský zážitek v italském stylu s tříchodovým menu, čerstvými bylinkami a dobrou náladou. V listopadu na vás dýchne kouzlo čtvero ročních období a v prosinci zhlédnete poutavý příběh robotické dívky.Jaké by to bylo prožít celý podzim v teple? Je to snadné

Ještě do 15. října si můžete na pokladnách Aquapalace Praha zakoupit výhodnou permanentku na 12 vstupů do Saunového světa. Zpříjemněte si tak chladné dny a nechte se rozmalovat krásným prostředím skutečných lázní za speciální výhodnou cenu 4 699 Kč. Také už jste se rozhodli, že letošní podzim i zimu strávíte v teple? Tak neváhejte!

Více informací ZDE!