Myslíte si o sobě, že máte dar zaujmout? Zajímají vás projekty, které vybočují z řady? A máte smysl pro krásu, nebo o vás dokonce přátelé tvrdí, že jste krásná? Možná je načase přihlásit se do nové soutěže Miss Czech Prestige!

Ta je totiž určena pro všechny sebejisté dívky a ženy, které vědí, co v životě chtějí. Více informací se dozvíte na www.missczechprestige.cz. Termíny castingů a další podrobnosti o této výjimečné soutěži se dozvíte na www.missczechprestige.cz.


V soutěži Miss Czech Prestige uspěla i Tereza Hudáková, 1. vicemiss Miss Czech Prestige 2016 
Zeptali jsme se Terezy:


Co vám účast v soutěži Miss Czech Prestige přinesla?

Byla to určitě velká zkušenost, každá soutěž krásy je jiná a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Na co v souvislosti se soutěží nejraději vzpomínáte?

Na velmi vstřícnou a přátelskou atmosféru všech soutěžících a zúčastněných.


Jakým způsobem jste se na soutěž připravovala?

Měla jsem spoustu jiných povinností, takže tohle šlo trochu stranou. Možná jsem si před soutěží zašla sem tam zaběhat, ale to dělám i normálně, je to můj druh relaxu.


Čeho byste chtěla v kariéře dosáhnout?

Chtěla bych mít časem svou soutěž krásy, která by se zaměřovala na přirozenou krásu.


Co byste chtěla dalším dívkám poradit?

Buďte samy sebou! Ve skutečnosti totiž nezáleží na tom, co máte, pokud se uvnitř sebe necítíte dobře.


Kdo je vaším vzorem?

Angelina Jolie, je to skvělá máma, modelka, herečka a jako jedna z mála celebrit využívá svou popularitu, aby upozornila na humanitární krize ve světě.


Jak vypadá váš běžný den?

Když zrovna nejsem ve škole nebo na focení, ráda se jen tak toulám, moji kamarádi o mně říkají, že jsem špatně obutý dobrodruh :)


Jakým způsobem se udržujete ve formě?

Jak už jsem se zmínila sem tam chodím běhat, nejsem člověk, který by seděl doma na zadku, ale taky nepatřím k lidem, kteří denně navštěvují fitness. Jako jedna z mála žen mám totiž dar sníst cokoliv a nepřibrat.


Co zajímavého právě plánujete?

Dokončila jsem školu a chystám se na zaslouženou dovolenou do severovýchodní Afriky.KRÁSNÝ DEKOLT PŘINÁŠÍ VYŠŠÍ SEBEJISTOTU


Čím víc si své tělo hýčkáte, o to větší spokojenost a sebejistotu vyzařujete navenek. Staráte se o svůj dekolt? Měla byste, protože je to přesně ta část těla, kterou slunci vystavujete nejčastěji. Pokožka trpí, a přitom je lepší z ní udělat svoji přednost. Ráda byste zároveň vylepšila tvar svých prsou? Pak právě pro vás je určený speciální potravinový doplněk NadraIN FORTE. Jde o inovované a ještě účinnější složení původní varianty NadraIN. Co přesně umí? Díky čtyřem unikátním složkám a lnu setého podpoří plnost ňader, ale zajistí i pevnost kůže dekoltu.Soutěžte o doplněk stravy NadraIN FORTE právě teď na www.prestige.jenprozeny.cz


  12:32,  aktualizováno  25. března 2019 17:53