Zapomeňte na nudné barvy klasických samozabarvujících skel, ty jsou minulostí! Nyní se nosí trendy odstíny a metalické odlesky.

Jste už unavení z neustálého přehazování dioptrických a slunečních brýlí? Firma Essilor zná řešení – vyměňte dva druhy brýlí za jeden model, který nemusíte z obličeje vůbec sundávat.


Samozabarvující brýlová skla Transitions se automaticky přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám – v interiéru jsou průzračně čirá a venku se ztmaví na takový odstín, abyste po celý den dobře viděli, ale zároveň byli chráněni před nepříjemným oslněním.Trendy odstíny


Nebaví vás klasická černá skla? Sáhněte po některém z mnoha originálních odstínů nebo po cool metalických variantách.Tip předního českého stylisty Filipa Vaňka


Novinka Transitions oslnila i stylistu Filipa Vaňka, který zná všechny nejžhavější trendy a ví, co bude danou sezonu největším hitem fashion světa.


Filipův tip: „Zkombinujte tato zajímavá skla s neobvyklými obroučkami a každý se za vámi otočí!“Zaujala vás skla Transitions? Zapojte se do soutěže na www.jenprozeny.cz/mojetransitions a vyhrajte luxusní brýle se samozabarvujícími skly podle svého vkusu.


Více o produktu zjistíte na www.mojetransitions.cz


  10:44,  aktualizováno  25. března 2019 18:32