Vaše pokožka si zaslouží kvalitní výživu. A to nejen zvenku, ale především zevnitř. Růžový kolagen z řady MyKETO je osvěžující instantní nápoj s výtažky z růže a opuncie.

Zajistí nejen dokonalou výživu, hydrataci pleti obličeje a kůže celého těla, ale díky obsahu kolagenu získá vaše pokožka pružný a mladistvý vzhled. Růžový kolagen chrání před celulitidou a navíc zlepšuje kvalitu vašich vlasů a nehtů. Růžový kolagen ocení také lidé bojující s povislou kůží např. při dietě.

Kolagen se někdy označuje jako architekt pleti, protože vytváří její strukturu. Nejvíce kolagenu je v kůži a podkoží. Při jeho poklesu dochází k urychlení procesu stárnutí, hovoříme o tzv. chrono-agingu, na pleti vznikají a prohlubují se vrásky. Kosmetické přípravky působí povětšinou jen na povrchu a neproniknou do podkoží. Proto je důležité dopřát pokožce výživu nejen zvenku, ale také uvnitř.

Růžový kolagen – pro nejlepší vnitřní výživu a hloubkovou hydrataci pleti


Růžový kolagen působí ve více krocích. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, kyselinu hyaluronovou, výtažky z růže a opuncie
a vitamín C. Tímto produktem dopřejete výživu nejen své pokožce, ale také nehtům, vlasům, kloubním chrupavkám či bolestivým a hůře pohyblivým kloubům. Ocení ho také lidé během hubnutí a po něm, protože kůže má v této době vyšší tendenci ochabovat a vzniká velké množství vrásek. Růžový kolagen pečuje o pleť v každém věku. Lahodný nápoj si lze dopřát ve věku do 40 let 1x denně, mezi 40 - 50 roky 2x denně a ve věku 50 a více let až 3x denně. Výsledky se brzy dostaví!

Obsahuje: 21 porcí

Cena: 289 Kč

Tento produkt je k zakoupení na eshopu www.myketo.cz