Tímto prohlášením nastavil zakladatel Lancôme  Armand Petitjean filosofii již v roce 1937. Ledenda L'Absolu Rouge v souladu s touto filosofií vzkvétá od roku 1990.

Coby skutečná ikona prošla tato rtěnka během let několika změnami. Čím dál víc se přizpůsobovala potřebám žen a nabízela jim stále větší volnost vyjádřit svou osvobozující, radostnou a pozitivní krásu.


26 let od svého vzniku, přichází L'Absolu Rouge v nové podobě a je ještě ušlechtilejší, ženštější a překvapivější než kdy dříve.


Paleta jejích odstínů ještě nikdy nebyla tak podmanivá a přitažlivá. Každá barva se ukrývá uvnitř nového a moderního designu.Barva: Ten nejsvůdnější a nejradostnější požitek


Lisa Eldridge vytvořila 30 nových odstínů ve variacích červené a růžové, od nejjemnější po nejrafinovanější. „Chtěla jsem vytvořit kolekci extrémně čistých odstínů, které neodolatelně přitahují pohled a představivost,“ vysvětluje Lisa Eldridge.L'Absolu Rouge byla mimo své svůdné odstíny navržena ve třech různých texturách – lesklé, krémové a matné. Každá žena si teď může zkombinovat svou oblíbenou barvu s nejpříjemnější texturou.


Nový design L'Absolu Rouge: jediné cvaknutí přinese uhrančivou barvu i začátek příběhu, jehož konec dopíšete vy!


  8:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:33