Patříte k ženám, které nosí nejraději rozpuštěné vlasy? Co je tak zkusit oživit jemnými, přirozenými vlnkami nebo romantickými kudrlinkami? Podívejte se, jak můžete s rozpuštěnými vlasy každý den kouzlit.

Plážové vlny


Jemných vln jako od moře můžete dosáhnout i v pohodlí domova. Postačí vám k tomu speciální sprej s obsahem mořské soli, který dodá vlasům texturu a zafixuje je. Pak už stačí vlasy jen lehce promačkat a upravit přesně podle vašich představ.


Rovné, lesklé, uhlazené


Vlasy často elektrizují, třepatí se a nedrží svůj tvar. Pokud chcete dosáhnout elegantního, uhlazeného účesu, vyžehlete vlasy žehličkou do rovna a poté použijte do konců lehké sérum. To dodá vlasům dokonalý vzhled, ale zbytečně je nezatíží.


Romantické kudrlinky


Pokud máte vlasy od přírody kudrnaté, zkroťte jednotlivé prameny za pomoci tonika, které vlasy nejen vytvaruje, ale dodá jim pružnost. Po umytí vlasy opatrně vysušte ručníkem a po celé délce naneste dostatek tonika. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud je necháte přirozeně uschnout a na závěr prsty jemně pročešete a upravíte.


Objem dělá dojem


Necháváte vlasy uschnout přirozeně? Zkuste jim pomocí fénu dodat objem a tvar jako od kadeřníka. Nejprve naneste krém, který vlasy ochrání před horkem, a poté je kulatým kartáčem vysušte směrem od kořínků ke konečkům. Konce můžete vyfoukat do rovna nebo je lehce obtočit kolem kartáče směrem k obličeji.TIP: Až budou vlasy suché, nastavte fén na nejnižší teplotu a studeným vzduchem je ještě minutu fénujte. Dodáte jim tak krásný lesk!

Produkty Stylista od L’Oréal Paris byly vytvořeny pro všechny ženy a dívky, které si chtějí pohrát se svým účesem a použít k tomu profesionální stylingové produkty. Celá řada je obohacena o přírodní výtažky, díky nimž mimo jiné krásně voní.

  8:47,  aktualizováno  26. března 2019 11:32