Renata Langmannová (25) patří mezi naše nejkrásnější a zároveň nejchytřejší miss. Právě končí vysokou školu, točí reklamy, fotí kampaně a brázdí přehlídková mola. Úspěchy má nejen doma, ale i v zahraničí. 

? Renato, právě končíš vysokou školu, co z tebe vlastně bude?

To je velmi těžká otázka. Já všem tvrdím, že modelka s titulem, i když to už vlastně jsem. (smích) Titul bakaláře jsem získala přede dvěma lety a titul miss před šesti. Vystudovala jsem Policejní akademii s oborem Policejní management a kriminalistika, takže bych mohla pracovat u policie, ve státní správě, na ministerstvu, v soukromých bezpečnostních službách nebo prostě kdekoli jinde.? Budeš to někdy dělat?

Nikdy neříkej nikdy! Zatím se k tomu ale nechystám. Mám poměrně dobře rozjetou kariéru v modelingu a nerada bych se jí vzdala. Ale abych řekla pravdu, být v zaměstnaneckém poměru mě moc neláká. Jsem odjakživa „podnikatelka“, a to přináší určitou volnost, na kterou si člověk rád zvykne.? Koho by měl nejraději doma tvůj přítel, modelku, nebo policistku?

Mě! (smích)? Když už jsme u přítele, bude svatba?

Uvidíme, ale jednou snad ano. (smích) Zatím nic konkrétního neplánujeme. Až nastane ten správný čas, můžeme se o tom pobavit.? Máš alespoň představu, kde by se měla konat a jak by měla vypadat?

Letos jsme se zúčastnili svatby našeho kamaráda v Kostarice. Obřad byl na pláži a všichni přátelé i rodina pak zůstávali pohromadě několik dní a společně si užívali cestování a výlety. Takhle nějak bych si to dokázala představit i já. Hlavně to musí být velká romantika a nezapomenutelný zážitek. (smích)? A co děti, plánujete?

Určitě! Ale ráda bych to měla pěkně popořadě. Nejdřív svatba a pak děti. Jsem v tomhle hodně konzervativní.


  6:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:35