Zpěvačka Monika Bagárová (17) nám vůbec poprvé od svého rozchodu s Benem Cristovaem (24) poskytla velký, skutečně otevřený rozhovor.

? Moniko, co je u tebe nového?

V den mých osmnáctých narozenin odlítám na měsíc do New Yorku!? Vážně? Co tam? Jedeš tam pracovně, nebo jako turistka?

Pracovně i turisticky. Shopping, černá muzika, r’n’b, gospely...? Tak to pojďme probrat pořádně. Tys dostala nabídku pracovat v New Yorku?

Tak trochu. Letím tam s managementem, takže mě čekají různé meetingy. Na druhé straně tam ale podnikám cestu i proto, že jsem se vždycky chtěla do New Yorku podívat, takže nákupky a podobně.? Umíš tak dobře anglicky, že dokážeš vést schůzku v angličtině?

Dobře ne, ale pracuju na tom. Anglicky se domluvím a zbytek se snažím doučit.? Máš nějaký konkrétní sen, za kterým tam jedeš?

Můj tatínek má v New Yorku kamaráda, který hraje gospel. A to je můj sen, vidět je naživo a prožívat tu hudbu s nimi. Doufám, že se mi to splní.? Další tvůj splněný sen, předpokládám, je spolupráce s Karlem Gottem. Jak k tomu vašemu spojení došlo?

Celé to začalo, když jsem byla v Super-star, v ten moment, kdy se rozplakal. Já jsem si ho vždycky vážila, ale ten okamžik byl pro mě nejvíc. No a pak jsem si řekla, že zkusím chvíli pracovat a časem ho oslovím, jestli by se mnou nenatočil duet. Nedávno tu nabídku přijal, písničku už máme natočenou, a dokonce si spolu rozumíme, je to fakt suprovej člověk.