Blogerka Kristýna ze Secret of Kristine vás společně se značkou Nivea naučí, jak správně, efektivně a snadno odlíčit a očistit pleť, aby byla zdravá, zářivá a bez sebemenší chybičky!

Základem pro dokonale rozzářenou pleť je bez debat každodenní očista. Pamatujte, že voda nestačí, a to ani když se nelíčíte. Voda z kohoutku make-up ani nečistoty z pleti neodstraní. Vždy proto používejte kvalitní kosmetiku. Abyste docílila dokonale pěstěné pokožky, dodržujte očistný rituál, poctivě a pravidelně, nejlépe dvakrát denně.


Večerní péče by měla být důkladnější, protože připraví pleť na noc, kdy se regeneruje a lépe vstřebává pěsticí látky. Protože i během noci pleť pracuje, je nutné očistit ji i po probuzení.


Ranní rituál vás osvěží a zároveň připraví na další krok – líčení.Zhlédněte video, a dozvíte se, jaké nezbytné kroky by měla vaše každodenní beauty rutina čítat.Kvalitní produkty jsou pro krásný vzhled pleti stejně důležité jako pravidelný rituál. Zapojte se do soutěže na ritualy.jenprozeny.cz a vyhrajte balíček kosmetiky Nivea! Vaše pokožka vám poděkuje!


  12:56,  aktualizováno  25. března 2019 19:24