Odbarvování a zesvětlování, nešetrná péče a řada dalších negativních vlivů vedou k poškozování vlasů. Ty jsou pak suché, lámavé a bez lesku. Revolučním řešením těchto problémů jsou technologie PLEX na trhu vlasových produktů.

Plex technologie byly dosud k dostání jen v kadeřnických salonech, kde se v posledních letech postaraly o rozruch v péči o vlasy a barvení. Do povědomí vešly zejména díky celebritám jako je Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow nebo Jennifer Lopez. Nejde přitom jen o módní trend, ale doslova revoluci, která dobývá svět. Vůbec poprvé mohou být vlasy během barvení posíleny a pravidelné používání produktů vlasové péče může vést k  regeneraci poškozených míst. Produkty s profesionální Plex technologií jsou dostupné v podobě pečující vlasové kosmetiky i barev.Plex v barvách


Obavy z poškozených vlasů při barvení jsou díky novým barvám Color Expert s technologií Omegaplex  již minulostí. Barvy Schwarzkopf Color Expert využívají Omegaplex, technologii proti lámavosti vlasů ve třech krocích: Sérum proti lámavosti vlasů (č. 1) se přímo míchá s barvou a chrání vlasové vlákno. Balzám (č. 2) se používá po obarvení k uzavření vlasu a regenerační péče (č. 3) se používá po třech týdnech k další péči o vlasy. Už se nemusíte rozhodovat mezi obarvením vlasů a jejich kondicí – obojí je možné!


]Vlasová péče


Suché a lámavé vlasy bez života s roztřepanými konečky bývají výsledkem nešetrného barvení a zesvětlování, ale i úprav jako je foukání, kulmování, žehlení či stahování do těsných gumiček. Cestou k nápravě je používání produktů s Plex technologií, jež regeneruje poškozené vazby ve vlasových vláknech a doplňuje vnitřní strukturu vlasu. Navíc uzavírá účinné látky do nitra vlasu a přináší dlouhotrvající výsledky. Technologii nabízejí produkty Gliss Kur Fiber Therapy se svou recepturou Omegaplex nebo vlasová péče značky Syoss SalonPlex. 
  12:09,  aktualizováno  25. března 2019 18:32