Máte pocit, že vaše pleť potřebuje opravdu velký doping? Zkuste několika týdenní domácí intenzivní kosmetické kúry!

K čemu jsou kúry?


Pokud máte pocit, že vám najednou nezabírají ani ty nejsilnější krémy, masky a ani séra, je na čase sáhnout po speciální kúře. Jedná se většinou a ty nejintenzivnější a nejkoncentrovanější látky v ampulích, které se používají v rozmezí jednoho týdne až měsíce. Pokožka se totiž obnovuje co 28 dní, proto i kúry jsou určené na tolik dní. Tím, že kúra obsahují opravdu silné a účinné látky, musíte počítat s tím, že podle toho také stojí. Jedná se o ještě dražší přípravky, než jsou séra. Investice se však vyplatí, po celé kúře bude pleť mladší, hladší, zářivější a krásnější.

Na co nezapomínat?


Aby jste u kúr mohla vidět jejich účinek, je velmi důležité přípravek používat pravidelně a nevynechávat, jinak to bude úplně zbytečná investice i čas. Kúry pracují na intenzivním dodáním látek do pleti, proto když budete aplikovat kúru nepravidelně, pleti sice neuškodíte, ale efekt nebude takový, jaký by měl být.

Jak často po nich sahat?


Ideální je to 2-3x do roka, například v zimě, na jaře a na podzim. Často jsou kúry balené v ampulkách nebo se různě míchají a čerstvě se aktivují jejich účinné látky. Nezapomínejte přípravek také používat i na krk a na dekolt, ty někdy prozradí více, než obličej. Většinou se kúry používají pod denní nebo noční krém, některé můžete aplikovat i samostatně.