Komplikace se vznikem strií řeší vysoké procento žen. Nevzhledné pajizévky ovšem umí potrápit také muže, děti v pubertě, osoby s nadváhou a především maminky.

Strie vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže. Nejvíce ohrožená místa jsou v oblasti břicha, boků, stehen a také prsou. Jedinou účinnou prevencí je důkladné a pravidelné promazávání pokožky. Ovšem po čem sáhnout, když kosmetických pomocníků zaměřených na tuto problematiku je stále více?

Jednička na trhu v péči o pokožku budoucích maminekProdukty značky Elasti-Q® jsou speciálně přizpůsobené pro zvýšené nároky těhotných žen, a proto zajišťují maximální péči i těm nejnáročnějším. Nenechte proto nic náhodě a nedejte striím šanci. Volba je jen na vás.

Pokud se strie ještě neobjevily


Získejte po porodu opět svůdné křivkyMnoho žen nenechá dopustit na jedinečný tělový krém Elasti-Q® Original, který obsahuje unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, vitamin E, a nyní je navíc obohacen o účinné látky pupečník a kozinec. Navíc při aplikaci v období po porodu usnadňuje rychlejší návrat k pevnému a plochému bříšku.

Když strie útočí, je potřeba se bránit!


Elasti-Q® - při výskytu striíNa pajizévky, které se již objevily, vyzkoušejte tělový krém Elasti-Q® Exclusive. Krém je určen hlavně pro těhotné a kojící ženy, ale doporučuje se používat i po porodu, kdy napomáhá minimalizovat strie již vzniklé. Jeho složení je obohaceno o účinné látky pupečník a kozinec, a proto kůži nejen chrání, ale napomáhá také k její hydrataci a pružnosti. Pupečník regeneruje, zklidňuje a vyhlazuje pokožku, kozinec zase zvyšuje její pevnost.

Při jeho zakoupení nyní navíc jako dárek obdržíte také doplněk stravy Elasti-Q® ProMimi DHA s vyváženým komplexem vitamínu potřebných právě v době těhotenství.

Olej pro ochranu i relaxaci


Hýčkejte a rozmazlujte se…Příjemnou úlevu vaší pokožce zaručí Elasti-Q® Exclusive tělový olej. V jeho složení naleznete kombinaci několika unikátních přírodních složek, mezi nimi 5 účinných olejů (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Elasti-Q® Exclusive tělový olej napomáhá nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje, vyživuje a eliminuje její nepříjemné svědění. Zároveň přípravek neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.

Užijte si těhotenství bez nepříjemných vad na kráse!

  13:32,  aktualizováno  25. března 2019 16:20