Radiesse je svým unikátním složením vhodná nejen k výplni hlubokých vrásek, ale také k modelaci kontur čelisti, nebo mírnému liftingu obličeje bez skalpelu. Efekt po použití výplně Radiesse trvá 12–18 měsíců. Zároveň, Radiesse patří mezi nejbezpečnější výplně dostupné v Evropské unii, která se těší z ocenění „Výplň roku 2013“ a certifikátu CE.

96 % účastníků klinické studie společnosti MERZ (výrobce výplní Radiesse) by tuto výplň doporučilo svým přátelům a všichni lékaři účastnící se této studie by doporučilo tuto výplň svým pacientům či kolegům!

Klinická studie společnosti MERZ prokázala schopnost výplní Radiesse omladit kontury obličeje až o 2 body na stupnici Merz Aesthetics Scale for Jawline at rest (ukázka stupnice níže)

Stupnice Merz Aesthetics Scale for Jawline at rest (estetická škála pro čelisti v klidu)Ukázka omlazení při použití výplně RadiessePřed aplikací výplně (první obrázek zleva), 30 dnů po aplikaci 1,5 ml na každou stranu čelisti (obrázek uprostřed) a 60 dnů po aplikaci 1,5 ml na každou stranu čelisti (první obrázek zprava).

Ukázka omlazení za pomoci výplně Radiesse – výsledný efekt u ženy ve věku 58 let88,5 % žen účastnících se klinické studie hodnotilo 30 dnů po aplikaci výsledek jako „výrazné zlepšení“ či „velmi výrazné zlepšení. 89,1 % lékařů účastnících se studie hodnotilo výsledek 30 dnů po aplikaci jako „výrazné zlepšení“ a 100 % z nich by výplně Radiesse doporučilo svým klientům či kolegům.

MUDr. Mária Rakúsová, dermatoložka, Brandeis Clinic

Výplně Radiesse jsou vhodné k použití v rámci všech stádií změny kontur obličeje. Unikátní složení těchto výplní (Polysacharidový gel s mikro částečky calcium hydroxylapatitu) nejenže vyplňuje vrásky ale navíc i stimuluje buňky zvané fibroblasty k produkci vlastního kolagenu. Nově vytvořená kolagenová vlákna vytvářejí v kůži, jakou síť nebo konstrukci, která zlepšuje lifting kůže, pevnost a elasticitu.

Aplikaci výplní Radiesse na Brandeis clinic v Praze provádí MUDr. Mária Rakúsová, dermatoložka. Konzultaci s MUDr. Rakúsovou si můžete domluvit prostřednictvím formuláře na této stránce.

  12:48,  aktualizováno  25. března 2019 16:55