Objevte neobvyklé ingredience přírodního původu, jež dodají vlasům péči, kterou si zaslouží. Všechny jsou navíc typické svým aroma a z běžného mytí vlasů je tak rázem nezapomenutelný relaxační zážitek.

Světlice barvířská: bohatá výživa pro suché vlasy


Věděli jste, že světlice barvířská je jednou z nejstarších plodin pro člověka vůbec? Olej ze světlice barvířské je nejen biologicky odbouratelný a obnovitelný, ale navíc chrání vlasy před nepříjemným pocitem suchosti. Narušený povrch suchých vlasů uhladí, takže se snadno rozčesávají a nezacuchávají se. Stejně tak vás potěší jeho jemné aroma, které zůstává ve vlasech po dlouhou dobu.

Řada Botanicals Fresh Care Rich Infusion, L’Oréal Paris


Levandule: ideální péče pro citlivou pokožku hlavy


Levandule je jednou z nejaromatičtějších rostlin na světě. Už starověcí Římané věděli o blahodárných účincích jejího oleje, který dodává pokožce hlavy a jemným vlasům relaxaci a uvolnění. Vyzkoušejte vlasovou péči s obsahem oleje z levandule a zažijte úlevu po všech stránkách.

Řada Botanicals Fresh Care Lavender, L’Oréal Paris


Pelargonie: zářivá kúra pro mdlé vlasy


Máte mdlé, na pohled unavené vlasy, a chcete je dát do pořádku? Vyzkoušejte sílu štědrého oleje z pelargonie s antioxidačními účinky, který pomáhá obnovovat lesk a vitalitu vašich vlasů. Hydratuje jednotlivá vlasová vlákna a zároveň v nich zanechává lehké květinové aroma.

Řada Botanicals Fresh Care Radiance Remedy, L’Oréal Paris


Koriandr: zdroj síly pro oslabené vlasy


Posilněte své vlasy od kořínků po konečky a omezte jejich štěpení a lámavost díky oleji z koriandru, s typickou nezaměnitelnou vůní. Vitaminy, minerály a vyživující tukové složky, jako je Omega 6, napomáhají zlepšovat povrchovou kvalitu a sílu vlasů již po několika použitích.

Řada Botanicals Fresh Care Strength Cure, L’Oréal Paris 

  14:49,  aktualizováno  26. března 2019 16:30