Lístky na ples máte koupeny, ale nevíte si rady se stylingem a účesem? Nemusíte panikařit, víme, jak se stanete hvězdou každé gala příležitosti!

Není nutné měsíce před velkým večerem navštěvovat švadlenu ani v daný den spěchat ke kadeřnici a vizážistce. S troškou šikovnosti, dávkou originality a nápaditosti a s tou správnou inspirací vykouzlíte dokonalý a jedinečný look z pohodlí domova.

A kde tu zmíněnou inspiraci, která je základem, pokud tápete, co se vysněného modelu a účesu týká, načerpat? Najdete ji na blogu World Needs Blondes v článku blogerky Kristýny.Šaty, které si sama navrhla, odvážně rudě nalíčené rty a účes, z něhož dýchá lehkost, ženskost i smělost – zkrátka dokonalý look pro každou moderní a sebevědomou slečnu!

Schází vám doma vlasové produkty značky L’Oréal Professionnel, které k vykouzlení večerního účesu potřebujete? Zapojte se do soutěže na partytime.jenprozeny.cz a vyhrajte stylingové i pečující přípravky značky, kterou používají i profesionální kadeřníci po celém světě! 

 

 

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:21