Krása a sebe opečovávaní jsou posedlostí každé ženy, někdy se ale může projevit každodenní stres z uspěchaného života. Ženy chtějí vše a chtějí to teď hned – to platí i co se týká vlasové péče. Objevte chytré řešení v podobě novinky, která vám ušetří čas!

Problém s nedostatečnou výživou vlasů trápí většinu z nás. Běžné kondicionéry sice nabízí rychlou a pohodlnou péči pro každý den, ale nedodávají vlasům, obzvláště suchým a poničeným, tak hloubkovou péči, jak by si zasloužily. To dokáží masky, které vlasy sice vyživují a regenerují, dodávají vlasům lesk a usnadňují jejich úpravu; ale vyžadují více času k jejich působení. A kdo má času nazbyt?

L’Oréal Paris vytvořil novou řadu, která spojuje to nejlepší z kondicionéru a masky v nové technologii. Seznamte se s Elseve Rapid Reviver – intenzivním balzámem, který zachrání vaše vlasy a ušetří vám čas…protože každá sekunda se počítá!

Externí obrázek

Nová řada celkem tří balzámů: Total Repair 5 pro poškozené vlasy, Extraordinary Oil pro suché vlasy a Color-Vive pro barvené vlasy poskytuje vlasům dvakrát více péče než běžný kondicionér. Okamžitě proniká do vlasového vlákna, oživuje a posiluje ho, bez nutnosti smývání. Vlasy jsou tak každý den vyživené, neuvěřitelně jemné, lesklé a nadýchané, bez jakéhokoliv zatížení.

Každý Rapid Reviver je obohacen o pečující sérum, tvořené aminokyselinou pro rychlé splynutí s vlasy, a dalšími ingrediencemi, zacílenými na konkrétní vlasový problém: poškozené, suché nebo barvené vlasy.

Vyzkoušejte je na vlastní „kůži“ a užijte si léto s krásnými, zdravými vlasy.

  11:03
Témata: proměna