Máte chuť inspirovat se novy´m stylem a svěřit se do rukou profi kadeřníka, vizážisty a stylisty? Pojďte do toho.

JMÉNO A VĚK: Hana Drapáková (46)

ZAMĚSTNÁNÍ: administrativní pracovnice

KONÍČKY: hudba, francouzština

Proměna byla odjakživa Hančin sen. Přihlásila ji jedna z jejích dvou dcer. Láska k francouzské kultuře a stylu ji přiměla i ke studiu francouzštiny. „Líbí se mi šarm Pařížanek, ale vím, že se od nich mám co učit,“ směje se aktivní žena z Dobříše, která ve volném čase nikdy nezahálí. Když se právě nešprtá slovíčka, udržuje se v kondici během nebo se věnuje hudbě. Hudba je ostatně společným rodinným koníčkem, manžel i dcery hrají na hudební nástroje a společně si občas rádi zahrají a zazpívají. O víkendech Hana pomáhá rodičům s prací v rozlehlém sadu. Není divu, že nemá moc času řešit, co na sebe. „Plácám se někde mezi sportovním a elegantním stylem a nějak se nemůžu najít. Těším se, že mě nasměrujete k tomu, co mi sluší,“ říká.

Stylistka Ruth


Šariská radí: V Hančině šatníku převažují sportovní kousky. Je načase přidat na eleganci. Nemusí měnit celou garderobu, stačí například džíny doplnit sakem. Má vyváženou plnoštíhlou postavu a hezky tvarovaná lýtka, proto jí skvěle padnou šaty a sukně v délce ke kolenům.

Kadeřnice Markéta Brocková


Při volbě střihu mě omezovala vyholená skráň na levé straně, která vznikla výsledkem Hanina experimentování. Ideálním řešením je asymetrický účes s hlubokou patkou a vystříhanou šíjí.Hana se s důvěrou svěřuje do rukou zkušené kadeřnice Markéty Brockové ze salonu Klier. Ta má hned jasno, chce to plavější odstín a kratší střih.

Blond odstínu prospěje posun na barevné škále směrem k studenějšímu tónu a lehké probarvení v koncích


Pavel Bauer


oficiální vizážista značky Avon

Hana má výrazné oči i rty, na léto jí doporučuji používat nápadnější odstín rtěnky a držet se spíš střízlivějšího líčení očí. Velkou roli hraje i bronzový pudr a tvářenka.

V prvním kroku Pavel Hance sjednotil pleť lehkým tónovacím krémem s jemně třpytivým efektem. Do očního okolí vklepal několik kapek korektoru.Pomocí štětce tvář vystínoval bronzovým pudrem. Ten se snadno nanáší a výsledkem je dokonalý a přirozeně prosluněný vzhled pleti.Pozornost si zaslouží hlavně krásně tvarované rty. Konturovací tužka není vůbec potřeba, stačí krémová rtěnka. Hance sluší světlejší a spíše studené růžové odstíny.Milé čtenářky, chcete změnit styl oblékání, líčení a účesu? Chcete, aby vám s tím pomohli profesionálové? Pak se přihlaste do naší Proměny! Stačí poslat aktuální fotografie obličeje a postavy, info o vás, vaše míry, velikost oblečení a bot na adresu redakce nebo na e-mail: promena@bauermedia.cz

  11:24,  aktualizováno  25. března 2019 17:29