MineTan představuje světovou revoluci v samoopalování – dokonalé opálení už za jednu hodinu.

MineTan nabízí produkty šité na míru každé pokožce. Chcete mít opálení jako od Středozemního moře nebo raději exotiku Brazílie? Jste aktivní a hodně cvičíte? Máte velice suchou pokožku? MineTan nabízí řešení pro každého, kdo od svého samoopalovacího produktu očekává pouze profesionální výsledky bez kompromisů.

Samoopalovací barevné pěny


Profesionální samoopalovací prostředky v podobě barevných pěn vám nabízejí dokonalý výsledek již za hodinu po aplikaci. Všechny pěny obsahují přírodní DHA, antioxidanty, přírodní esenciální kyseliny a oleje. Pěny vyživují, hydratují, jsou vhodné pro vegany a jsou zdravotně zcela nezávadné.


Samoopalovací micelární voda


Samoopalovací kosmetika MineTan přichází s první micelární vodou se samoopalovacím účinkem na světě. Micelární voda opaluje, tónuje a zároveň pečuje o pokožku. Odstraňuje z ní nečistotu a přebytečný maz. Nezanechává na těle pruhy a je bez zápachu. Výsledkem je hydratovaná pokožka se zlatavým tónem během 10 minut. Produkt je vhodný pro všechny typy pokožky.


Samoopalovací nástřik doma? S pistolí MineTan žádný problém.


MineTan přináší jako první samoopalovací pistoli pro domácí použití. Zapomeňte na vše, co jste dodnes o samoopalování věděla. Tato samoopalovací pistole kompletně změní budoucnost samoopalování!