MineTan je profesionální samoopalovací kosmetika původem z Austrálie, která jako první přichází na trh s revoluční technologií dokonalého opálení již za hodinu.

MineTan nabízí produkty šité na míru každé pokožce. Chcete mít opálení jako od Středozemního moře nebo raději exotiku Brazílie? Jste aktivní a hodně cvičíte? Máte velice suchou pokožku? MineTan nabízí řešení pro každého, kdo od svého samoopalovacího produktu očekává pouze profesionální výsledky bez kompromisů.


Samoopalovací barevné pěny a bezbarvé samoopalovací mléko


Profesionální samoopalovací prostředky v podobě barevných pěn vám nabízejí dokonalý výsledek již za hodinu po aplikaci. Všechny pěny obsahují přírodní DHA, antioxidanty, přírodní esenciální kyseliny a oleje. Pěny vyživují, hydratují, jsou vhodné pro vegany a jsou zdravotně zcela nezávadné. Vybírat můžete mezi pěnami od světle zlatavého až po ultra tmavé opálení. S kokosovou nebo kávovou vůní. S arganovým olejem nebo extra porcí kokosové vody, záleží je na vás…

Pokud chcete budovat své opálení postupně, je zde samoopalovací tělové mléko. Mléko MineTan přináší nejen postupný jemně bronzový odstín pleti, ale také perfektní hydrataci, kterou oceníte každý den jako péči o své opálení nebo jako vhodný produkt po opalování.


Jak správně aplikovat produkty MineTan?


Při dodržení správného postupu lze docílit opálené pokožky již za 1 hodinu.

1. Aplikujte na suchou, čistou a peelingem očištěnou pokožku. Peeling doporučujeme provádět 8-16 hodin před aplikací. Minimálně 24 hodin před aplikací pokožku neholte.

2. Na nanesení produktu používejte výhradně určenou aplikační rukavici. Dbejte opatrnosti při aplikaci na kolena, lokty, kotníky kvůli nežádoucímu tmavému odstínu. Po aplikaci si umyjte ruce.

3. Produkt z kůže osprchujte vlažnou vodou bez mýdla, šampónu a žíňky po 1-3+ hodinách dle vámi zvolené hloubky opálení. Sprchování by nemělo trvat déle než 45 sekund.

https://youtu.be/PrAS4KLogh4

Produkty MineTan koupite zde

Samoopalovací pistole


MineTan přináší jako první samoopalovací pistoli pro domácí použití. Zapomeňte na vše, co jste dodnes o samoopalování věděla. Tato samoopalovací pistole kompletně změní budoucnost samoopalování!

  11:19,  aktualizováno  26. března 2019 10:25