„Obočí je základ a dává obličeji vy´raz - proto by mělo by´t vždy perfektně upravené“ říká National Make-Up Artist Adéla Bartáková. Pro profesionální úpravu obočí mohou zákaznice v parfumeriích SEPHORA navštívit Benefit Browbary, kde jim obočí profesionálně upraví, definují i dobarví. Každá zákaznice si může vybrat svůj styl úpravy, ktery´ ji sedí a nebo je může střídat podle svého líčení.

Zuzana Osako, majitelka firmy Tradice, je nominovaná na Ženu roku v kategorii Byznys. Se společností SEPHORA vyzkoušela nové trendy v úpravě obočí. National Make-Up Artist Adéla Bartáková pro ni vybrala přirozené obočí, které dokonale podtrhlo její tvář a velmi svěží přirozený make-up.Obočí jsme nejprve pročesaly štětcem Sephora Collection z PRO řady číslo 20 (6) a poté vykreslily tužkou Precisely Brow od Benefitu (3). Dají se s ní snadno dokreslit chybějící chloupky. Navíc je velmi tenká a snadno s ní tzv. „čárkováním“ uděláte efekt přirozených chloupků.

Poté jsme obočí zafixovaly Ready Set Brow gelem od Benefitu (4), který chloupky zafixuje a obočí tak díky němu dostane tzv. 3D rozměr. Pro dočistění linie obočí použijte korektor světlejší barvy – my nedáme dopustit na korektor NARS Radiant Creamy Concealer (2).

Na závěr jsme spodní linii pod obočím projasnily rozjasňující tužkou Sephora Collection v odstínu beige shimmer (5).Více o produktech najdete na www.sephora.cz

Jak probíhalo focení? Podívejte se na video ze zákulisí.

  13:44,  aktualizováno  25. března 2019 16:56