Toužíte navrátit povolené kůži její pevnost a pružnost? Vyzkoušejte masážní olej s těmi nejlepšími přírodními výtažky. Tři z vás ho navíc mohou vyhrát v naší soutěži!

Často se ženy domnívají, že se celulitida objevuje jen na hýždích. Což je omyl. Velmi často ji najdete také na břiše a dokonce i na pažích. Postihuje především ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. A ušetřeny jí mnohdy nezůstanou ani štíhlé ženy. Pomerančová kůže totiž není důsledkem nadbytku tukových buněk. Způsobuje ji neschopnost organismu tuky důkladně spalovat.Jedním ze způsobů, jak s celulitidou bojovat, je masáž přírodními oleji. Na pultech našich lékáren je k dostání tvarující olej německé kvality proti celulitidě a striím frei öl®, s jehož pomocí můžete navrátit povolené kůži její pevnost a pružnost. Obsahuje výtažky z vlčího máku, který má anticelulitidní účinek. Výtažek z lupiny bílé zase stimuluje produkci kolagenu a tím zvyšuje pevnost, pružnost a hladkost pokožky. Neobsahuje alkohol, barviva, silikony ani chemické konzervanty, není testován na zvířatech.


Jaké blahodárné účinky na pokožku má olej frei öl®?


• Regeneruje namáhanou pokožku po porodu
• Zjemňuje a zpevňuje postavu
• Podporuje další obnovu buněk
• Působí skvěle proti celulitidě a proti jejímu vzniku
• Vyživuje pokožku a propůjčuje jí jemný sametový dojem díky obsahu bamackého, slunečnicového a ovesného oleje
• Vyživuje a hýčká pokožku, dodává jí pocit hebkosti a pružnosti
• Obsažený vitamin E bojuje proti předčasnému stárnutí a působí proti vráskám
• Zmenšuje strie, jizvy a sjednocuje pigmentaci

Jak olej frei öl® používat?


Masáž stehen a hýždí


Tvarující olej značky frei öl® naneste na stehno. S masáží začněte v oblasti nad kolenem. Jemně uchopte pokožku na stehně mezi palec a ukazovák, a poté ji zlehka odtahujte od svalů.
Naneste si trochu oleje na pokrčenou končetinu, vtírejte směrem od kolene a jemným, stejnoměrným tlakem vmasírujte do stehna i dále do oblasti hýždě. Masírujte vždy vzhůru, směrem k srdci.

Masáž břicha


Menší množství Tvarujícího oleje značky frei öl® si natřete na břicho a masírujte dlaní krouživými pohyby kolem pupíku, střídavě doleva a doprava. Na závěr kůži na břiše jemně poštipujte.

Více v instruktážním videu:

https://youtu.be/_y6FqB3clRg

Na celulitidu a pro zpevnění pokožky aplikujte dvakrát denně po dobu nejméně dvou měsíců.

SOUTĚŽ UKONČENA!

Chcete Tvarující olej značky frei öl® v hodnotě 519 Kč vyhrát? Stačí do 22. října odpovědět na naši soutěžní otázku. Autorky tří nejoriginálnějších odpovědí se mohou těšit na výhru.

Ptáme se: Máte rádi masáže? A dáváte přednost masáži, kterou si uděláte přírodním olejem sama doma, nebo raději chodíte do salonu k odborníkům? Jaké masáže máte nejraději?


 

 

  9:03,  aktualizováno  26. března 2019 16:40