Vánoční svátky se kvapem blíží a kadeřnické salony praskají ve švech. Každá žena chce totiž v tomto období plném vánočních a novoročních oslav a večírků vypadat skvěle. Nemusíte přitom půl dne sedět před zrcadlem a vymýšlet originální party účes.

Co takhle překvapit své okolí novou barvou vlasů? Nečekejte, až se uvolní termín ve vašem oblíbeném kadeřnictví, a pusťte se do barvení vlasů z pohodlí vašeho domova.

Vánoce jsou obdobím kouzel a trendy v barvení vlasů pro letošní zimu plně odrážejí ducha svátečních dnů. Je na čase přidat krapet ženské něžnosti a rafinovanosti do vašeho looku. To platí nejen v oblékání a líčení, ale také při volbě správného barevného odstínu vašich kadeří. Velet budou medové, karamelové, čokoládové či ledové blond odstíny. Barevný odstín vybírejte vždy podle tónu pleti. Popelavé a chladnější odstíny sluší ženám se světlou pletí, ženám s olivovou pletí a hnědýma očima naopak více sedí teplejší zlatavé tóny. Určitě se nebojte netradičních odstínů, jako je skořice nebo moka cappuccino, které perfektně okoření váš novoroční party vzhled.

Barvy na vlasy Garnier Color Naturals obohacené o vyživující oleje z oliv, avokáda a karité vlasy nepoškozují, krémové složení proniká hluboko do vlasových vláken a barva tak zůstává sytá až do dalšího barvení. Volit můžete z široké škály odstínů, takže si vybere opravdu každá. Přivítejte i vy nový rok s novou barvou!