Kouzlo zimy s sebou přináší potřebu věnovat zvýšenou pozornost naší pleti. Zvláště v tomto období potřebuje pleť dostatečnou hydrataci. S pečujícím balíčkem řady Minéral 89 si snadno osvojíte pečující rutinu pro posílení pleti. Díky pravidelné péči budete mít dokonale hydratovanou, tonizovanou a jasnější pleť, na které nejsou znát známky stresu či únavy.

Ráno by mělo začínat s klidem. Na suchý a vyčištěný obličej naneste plátýnko s maskou Minéral 89 Hyaluron-Booster. K tomu, aby vaše pleť byla dokonale osvěžená a hydratovaná, stačí pouhých 10 minut. Během působení masky si stihnete vypít ranní čaj, přečíst zprávy a nebo rozvrhnout plány na celý den. Energii unavenému očnímu okolí dodáte posilujícím a vyplňujícím Hyaluron-Boosterem. Každé ráno a/nebo večer nanášejte kapku kolem očního okolí. Výsledkem je okamžitě znatelné vypnutí pleti a svěžest. Jako bázi pod make-up a nebo jako podklad pod krém nanášejte posilující a vyplňující Minéral 89 Hyaluron-Booster.

VICHY Laboratories

VICHY Laboratories

Celá řada Minéral 89 je založená na stejném principu – 89 % termální vody Vichy vulkanického původu a kyselina hyaluronová přírodního původu. Tato jedinečná kombinace pomáhá pleť chránit proti znečištění, stresu a únavě. Pleť zanechává hydratovanou a tonizovanou a posiluje funkci její kožní bariéry. Vaše pleť pak působí svěže a sjednoceně.

Maska Vichy Minéral 89

Externí obrázek


Řadu Minéral 89 doplnila NOVINKA – posilující a obnovující pleťová maska Minéral 89 Hyaluron-Booster! Maska Minéral 89 Hyaluron-Booster je vyrobená z mikrořas a díky gelové textuře hladce přilne ke konturám obličeje. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje, hydratuje až po 24 hodin.

Sérum Vichy Minéral 89

Externí obrázek

Ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster byl navržen tak, aby splňoval širokou škálu potřeb různých typů pleti. Pravidelným používáním posílíte funkci kožní bariéry a zajistíte své pleti ochranu proti vnějším agresorům, kteří zhoršují kvalitu pleti a způsobují ztrátu hydratace a jasu

Oční sérum Vichy Minéral 89

Externí obrázek


Unikátní složení očního boosteru Minéral 89 s obsahem kofeinu pomáhá řešit problém citlivé oblasti očí, jako jsou dehydratace, jemné vrásky, váčky a tmavé kruhy pod očima a unavený vzhled. Nevídaná lehkost gelové textury téměř neodpovídá aktivní síle, kterou v sobě skrývá.

Více na www.vichy.cz

  10:00
Témata: Únava, Vichy