Prázdninová atmosféra přímo vybízí k večírkům. A jak se na ně připravit?

Jaký outfit, účes a make-up zvolit, abyste byla hvězdou party, ale zároveň se cítila sama sebou a uvolněná? Načerpejte dávku stylové inspirace od blogerky Báry z Bk Blogu. Ale nezapomínejte, že to nejdůležitější, co dovede každý look k absolutní dokonalosti, je nádherný, zářivý úsměv!


„Je sice fakt, že je příjemné být vystajlovaná do posledního detailu. Baví mě pozorovat krásné, upravené lidi… Ale tím nejdůležitějším detailem, nejcennějším doplňkem, je váš opravdový a zářivý úsměv. To je ten největší šperk a rozhodně z vás udělá ozdobu každé party,“ potvrzuje Bára.K dosažení zářivě bílého úsměvu jí pomáhá nová zubní pasta Signal White Now Glossy Chic, která je nepostradatelným pomocníkem během příprav na večírek, kdy má často každá chvilka času vyhrazená pro zkrášlování cenu zlata. Oslnivý výsledek v podobě blyštivého úsměvu totiž dodává ihned.


Toužíte i vy po dokonalém úsměvu? Zapojte se do soutěže na www.letosesignalem.cz a vyhrajte tuto zázračnou novinku, nebo cool outfit a vše, co potřebujete pro dokonalý styling na vaši příští party!


Článek s Bářinými tipy a radami čtěte ZDE.


  11:37,  aktualizováno  25. března 2019 19:23