Máte chuť vyjádřit svou eleganci, nebo spíš sebevědomí? Ať tak, nebo tak, pomůže vám v tom správně zvolená vůně. A po jiné zase sáhněte, když chce podtrhnout svoji smyslnost...

„Vybírám si vůně podle příležitosti. Není důvod držet se jediné. Ráda se ve výběru přizpůsobuji okamžiku, který chci prožít,“ říká hollywoodská herečka Eva Mendes, která je tváří kolekce nových parfémů Eve značky AVON.Řadu Eve tvoří tři luxusní vůně: Confidence, Elegance a Alluring, vytvořené významnými světovými parfuméry. Zatímco vůně Confidence a Alluring mohou české ženy už vyzkoušet, na třetí z nich, Elegance, si budeme muset počkat do začátku května, v prodeji bude od 3. 5.

https://youtu.be/Et7qWS1e8Ms

Všechny jsou krásné, pro kterou se tedy rozhodnout? „Záleží na vaší náladě a na tom, jak se chcete cítit. Pokud se po probuzení cítíte žensky a šarmantně, doporučuji vyzkoušet parfém Elegance. Jasnost a svěžest vůně Confidence předurčuje tuto vůni pro okamžiky, kdy se cítíte připravena dobýt svět. Pokud se ale cítíte spíše smyslná a chcete vyjádřit svoji svůdnou stránku, určitě doporučuji vůni Alluring,“ vysvětluje herečka Eva Mendes, která má s vůněmi už bohaté zkušenosti. Tváří parfému AVON totiž není poprvé. V loňském roce představila vůni, která se brzy stala absolutním hitem – dvoustrannou kombinovatelnou vůni Eve Duet. Vzpomínáte?Každá jsme jiná, těžko ale ve svém okolí najdeme ženu, která by nemilovala vůně. Zcela automaticky ji při odchodu z domu použije asi každá z nás. Kam ale parfém nejčastěji nanášíte? I na to jsme se zeptali Evy Mendes, která si nejraději nanáší vůni na zápěstí a zadní stranu krku. A prozradila i jedno své tajemství, které rozhodně stojí za vyzkoušení: „Nanáším si vůni i do vlasů. Zanechává za mnou krásnou stopu a cítím se při tom smyslně.“Vůně z kolekce Eve sice vydrží celý den, může se ale stát, že trávíte celý den v kanceláři a večer se chystáte ještě na party. Je lepší vůně kombinovat, nebo zůstat u jedné vůně po celý den i večer? „Pokud mám v jednom dni schůzku i večírek, zvolím ráno jemnější zářivější vůni a večer smyslnější a svůdnější,“ usmívá se tajemně tvář nových parfémů Eve. 

  10:06,  aktualizováno  26. března 2019 9:52