Představujeme vám tři nové vůně osobně vytvořené a inspirované cestami a zkušenostmi Davida Beckhama.

Každá z vůní vás vezme na jedinečnou, smysly povzbuzující cestu, která představuje nejen Davidův vlastní život, ale zároveň oslavuje umění parfumérů a jejich schopnost důkladného výběru ingrediencí. Jednoduchá, ale mocná kolekce vyzařuje vytříbený luxus a představuje nový přírůstek do světa vůní David Beckham.

David Beckham

„Měl jsem to štěstí, že jsem mohl za posledních 15 let pracovat s mnoha úžasnými parfumériemi po celém světě, přičemž tyto vůně kombinují jejich znalosti s mým cílem vytvořit opravdu nadčasový produkt. Čich dovede vyvolat silné vzpomínky a připomenout nám speciální osoby a momenty našich životů. V této EDP kampani jsem chtěl zachytit osobní vzpomínky ze svých cest s blízkými přáteli a rodinou. Točili jsme v Miami a já si zamiloval ten pocit svobody při jízdě na dlouhých silnicích s mořem na jedné straně a lesem na druhé. Jsem nadšený z toho, jak jsme tento pocit zachytili,“ říká David.

Refined Woods – 1. místo v anketě Vůně roku 2021 + speciální ocenění odborné poroty

David Beckham

Orientálně dřevitá vůně Refined Woods je sestavena z ikonických parfumérských ingrediencí, které mají schopnost vás pomocí smyslů přenést na exotická místa. Tato vřelá a smyslná vůně, inspirována Davidovou láskou k jízdě po otevřené silnici a prozkoumávání různorodých krajin, kultur a kuchyní, je oslavou cestování a objevování, kdy samotná cesta je odměnou. Vůni otevírá pikantně bylinný mix kardamomu a šalvěje muškátové kombinovaný s citrusovým tónem cedrátu, který bude vábit vaše smysly. To se vyvine v zemitě květinové srdce v čele s orrisem, jenž jen zvýrazňují aromatické nádechy levandule a gerania. Celou vůni podtrhává pikantně dřevitá vřelost tonky, cedrového dřeva a vetiveru, a dohromady tak tvoří elegantně mužný zážitek.

Infinite Aqua

David Beckham

Aromaticky svěží vodní vůně Infinite Aqua byla inspirována jízdou po kalifornské dálnici vedoucí podél pobřeží nekonečného Tichého oceánu a dechberoucím požitkem ze slaného mořského vánku. Nejprve se citrusově zelené tóny citronu a fíkových listů smísí s vodní vůní mořského vánku pro vytvoření povzbuzujícího pocitu osvěžení. Srdcem vůně jsou čisté a vzdušné tóny levandule a leknínu, které jí dodávají mužně květinový nádech. To se nakonec vyvine v dřevitě mechový základ s jemnou pryskyřičnou vůní cedrového a santalového dřeva. Infinite Aqua je ódou na svěžest oceánu, přičemž přináší intenzivní pocit nekonečnosti a povzbuzení.

Aromatic Greens – tuto vůni zakoupíte exkluzivně v sítích drogérií dm

David Beckham

Tato dřevitě zelená vůně v sobě skrývá vyrovnanou krásu živé přírody. Aromatic Greens se otevírá pikantní dávkou citrónu a máty zabalenou do hořkosladkého tónu absintu. Tato svěžest se vyvine v elegantní srdce z pudrových tónů orrisu, zeleného listu violky vonné a svěžích jablečných tónů, které připomínají zeleň anglického venkova. Nakonec přichází zemitý mix cedrového dřeva a pačule, který se prolíná s jantarovými tóny, a vyvolává tak představu bohatých lesů a lesnatých kopců. Aromatic Greens čerpá inspiraci z uklidňující schopnosti přírody a vyzařuje tak pocit klidu.

Přijímejte všechny nové a vzrušující zážitky, které po cestě životem potkáte. Objevte novou kolekci eau de parfum, David Beckham EDP Collection. Vůně zakoupíte také na e-shopu ZDE!

  14:00