Je tu definitivně podzim. Spadané listí ze stromů, nevlídné počasí, pouštění draků, ale také zvýšené vypadávání vlasů. Proč zrovna na podzim naše kštice více řídne a jak si s tímto problém poradit? Čtěte dále!

Podzim = rizikové období


Nejen, že kvůli sychravému počasí je úprava vlasů nadlidský výkon, ale zároveň je prokázáno, že právě na podzim vypadává vlasů nejvíce. Na otázku proč tomu tak je, odpověděla studie švýcarských vědců: Vlas totiž prochází dvěma fázemi – růstovou a klidovou. Klidová fáze trvá asi měsíc a probíhá většinou v létě. Po jejím skončení vlas vypadne, k čemuž dochází většinou na podzim. Jak proti podzimnímu řídnutí vlasů bojovat? Zkuste následující tipy.


Domácí maska


Pro snížení vypadávání vlasů je základem komplexní péče. Nestačí pouze šampony a kondicionéry, ale důležité jsou i vlasové masky. Nejlepší pak najdete u sebe v kuchyni. Smíchejte 1 žloutek a 2 polévkové lžíce zeleného čaje, naneste masku na vlasy, nechte 30 minut působit a opláchněte studenou vodou. Vajíčka jsou bohatým zdrojem bílkovin, které přispívají k posílení vlasových folikul, a zelený čaj je vynikající antioxidant a stimulátor růstu vlasů.


Skoncujte s vypadáváním vlasů na dobro


Pokud chcete dát svým vlasům opravdu maximální péči, vyzkoušejte i doplněk stravy Reneval Neo. Přípravek obsahuje vyvážené množství minerálů, vitaminů a nenasycených kyselin, které udržují kvalitu vlasů, a zároveň využívá unikátní technologicky vyvinutou směs STOP-LOSS-HAIR complex™, která se skládá z esenciálních aminokyselin, biotinu, L-tyrosinu, kyseliny panthotenové a listové a zinku. Díky biotinu a zinku Reneval Neo omezuje vypadávání vlasů, podporuje normální růst vlasů a zabraňuje jejich lámání.


Nyní jedinečná podzimní akce!


Neváhejte a vyzkoušejte přípravek Reneval Neo, aby vaše vlasy mohly opět zazářit!

Reneval Neo nyní v akci se 40% slevou do 30. 9. 2017! Při objednávce na www.renevalneo.cz zadejte kód FE83.

  12:07,  aktualizováno  25. března 2019 17:15