Jak zařídíte, aby vaše hříva kypěla zdravím a krásou také v chladnějších dnech?

Příprava na zimu


Během podzimu a zimy trpí kadeře jinak než v létě. Jsou sušší, poletují a ztrácejí vitalitu. Proto sáhněte po výživných a revitalizačních výrobcích, které vlasům dodají vitaminy, minerály a ochrání je i před krepacením z vlhkosti. Míváte-li kadeře matné, suché a hrubé, pořiďte si řadu Nutritive od Kérastase.


Dokonale krásná i po půlnoci


Měly byste odlišovat denní styl od večerního. Budete pak vypadat výjimečně, ne jako při každodenním pracovním maratonu. Chystáte-li se tedy na ples či jinou důležitou událost, nechte si od svého kadeřníka vytvořit výčes nebo drdol, který vydrží po celý večer. Do kabelky si ale přihoďte pudrový SOS Spray Volumetry, L’Oréal Professionnel v cestovním balení. Účes během vteřiny provzdušní i odmastí.


Vdechněte jim šmrnc!


Nosí se všechny délky! Důležitý je samozřejmě střih, ale i finální úprava kadeří. Stále v kurzu jsou plážové vlny. Do černého se trefíte, když zkusíte čisté, grafické mikádo s ofinou či bez, které by mělo sahat po ramena. Anebo frčí zaplétané prameny a rozcuchy střídají dokonale vyčesané culíky i přísně vyhlazené rovné vlasy.

Namíchejte si sexy barvy


Pokud jste blond nebo hnědovláska, sáhněte po ledových odstínech. Radši ale opět zajděte k odborníkovi, protože ten si navíc může pohrát s probarvením a stínováním délek vlasů. Pokud jste ovšem milovnicí sytých odstínů, rozpalte účes do měděna a rubínova.

  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 16:08