Udržet si dobrou kondici vlasů na podzim bývá problematické. Abyste si zachovaly přirozenou kvalitu a vzhled, pomozte si chytrým přípravkem, který vlasům v nepříznivém počasí dodá co nejvíce výživy.

Přestože se s podzimem pojí mnoho krásných věcí, je to hlavně doba, kdy můžete při česání pozorovat nadměrné vypadávání vlasů. Ovšem není to nic nepřirozeného, protože stejně jako opadává listí na stromech, i nám padají vlasy. Ale nebojte, jedná se pouze o sezónní záležitost.

V období zvýšeného vypadávání vlasů pokožku hlavy šetrně čistěte, posilte růst nových vlasů a dopřejte vlasům důkladnější péči. Většinou pečujeme o vlasy pouze zvenčí, ale mnohem rozumnější a důležitější je péče zaměřená na vnitřní výživu vlasů. Právě ta totiž pomáhá stimulovat růst a obnovu vlasů.

Jídelníček a pestrá strava je podstatou úspěchu


Jedině stravou se potřebné látky dostanou přímo k vlasovému váčku. V podzimním období při nadměrném vypadávání vlasů proto zvyšte příjem přirozených vitaminů ze stravy, vápníku a bílkovin.

Ne vždy ale náš jídelníček obsahuje vhodnou kombinaci potřebných látek, navíc v dostatečném množství. Proto není od věci spolehnout se na kvalitní vlasovou výživu, která obsahuje všechny látky, jež jsou pro zdraví vlasů nezbytné.

Mějte dokonalé vlasy na podzim i v zimě díky unikátnímu doplňku stravy DonnaHAIR® Forte se zvýšeným obsahem aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje jejich lesk. Vlasy z 90 % tvoří keratin, jehož nejdůležitější součástí jsou aminokyseliny. V každé tobolce DonnaHAIR® Forte najdete aminokyseliny hned tři – metionin, cystein, tyrosin, které jsou klíčové pro strukturu a zdraví vlasu. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.DonnaHAIR® Forte pro krásné a zdravé vlasy.

Více o péči o vlasy a tomto produktu najdete na www.donnahair.cz

  15:46,  aktualizováno  25. března 2019 16:24