Módní inspirace pro chvíle pohody, které prožijete venku, je tu pro vás. Určitě si něco hezkého vyberete.

Spadané listí, rozmanité barvy, poslední sluneční paprsky... Podzimní procházka, kde tohle všechno uvidíte, je prostě nádherná! A jestli chcete být krásná i vy, musíte se náležitě vyfiknout. Tak co na sebe? 

Pravidlo číslo jedna: Vrstvěte! Venku může být teplo, ale také nemusí. A míříte-li do přírody, je to obzvlášť zrádné. Do hor či do lesa určitě využijete termokalhoty, které snesou i to, že si budete chtít odpočinout na pařezu nebo na louce. 

Od věci nebude ani termotriko s krátkým rukávem a svetr či mikina, ideálně z přírodních vláken, a k tomu impregnovaná vesta s kapucí. 

V přírodě využijete kotníčkovou obuv, tenisky si raději nechte do města. 

Boty, 799 Kč

Tam to můžete roztočit, i co se outfitů týče. Podzimní šaty plus silnější punčochy budou jasná volba, k tomu krátký svetřík, bundička anebo rovnou dlouhý pletený svetr či teplá vesta.

Šikne se vám i šála a klidně také čelenka, příjemné je podzimní zpestření šatníku a malý návrat do osmdesátých let. 

Od věci není přibalit si do kabelky či batůžku už i rukavice nebo pletené návleky, kdo ví, možná se vám budou hodit.

Sportovní zateplená sukně, 999 Kč

Už máte sportovní sukýnku?

Zkuste ji! V závislosti na materiálu a zpracování se dá pořídit zhruba od 1000 korun a funguje v podstatě jako takový malý spacák. Nosí se přes legíny nebo hodně silné punčochy, zahřeje vám záda, a když si někde venku sednete, neprochladnete, navíc se na ní dají pomocí zipů vytvořit různě hluboké rozparky.