Výrazné červené a tmavé tóny tvoří symbiózu s moderní modrou a kouřovým antracitem. Klasická elegance a výrazná ženskost jsou obratně kombinovány v nové kolekci ARTDECO Fall for the new Classic.

Limitovaný magnetický box s posuvným mechanismem


Nový magnetický box Magnetic Palette ve stylu trendy paletky s inovativním posuvným mechanismem a geometrickým designem zaručí, že Vaše stíny, tvářenka, kamufláž či pudr na obočí zůstanou v neporušeném stavu a to zejména na cestách.


Vyzkoušejte líčení podle nové kolekce ARTDECO Fall for the new Classic:


https://youtu.be/TO6h-p5cj0g

Luxusní rtěnka v podzimních tónech


Matná rtěnka High Performance Lipstick bez parabenu a talku kombinuje extra matný povrch se svůdnou jemnou krémovou texturou. Rtěnka vytvoří na rtech bohatou barvu a zanechá dlouhotrvající, sametově hebký pocit a příjemnou vanilkovou vůni. Po jedné aplikaci lze dosáhnout skvělého výsledku, jelikož rtěnka obsahuje intenzivní pigmentaci s vysokým krytím.


Voděodolná konturovací tužka


Voděodolná konturovací tužka na rty Soft Lip Liner waterproof zabraňuje rtěnce, aby se vpila jinam než na rty. Jednoduše si zamilujete, jak dlouho tato konturka na rtech umí vydržet.


Tříbarevná tvářenka v limitované edici


Limitovaná tvářenka Blush Couture, „the new classic“, nabízí perfektní kombinaci tří barev s jemným, perleťovým efektem. Smícháním tří odstínů lze dosáhnout optimálního odstínu. Zaručeně si oblíbíte její lehkou jemnou texturu a intenzivní barevný lesk.Podzimní novinky ARTDECO Fall for the new Classic koupíte na: www.artdecoshop.cz

 

  8:45,  aktualizováno  26. března 2019 17:02