Make-up by nám měl pomáhat cítit se krásná, sama sebou. Jaké produkty zvolit, abyste neskrývala své rysy, ale naopak je zdůraznila?!

Blogerka Alex (Alexanderplatz)  vyznává estetiku přirozeného vzhledu a my jen a jen tleskáme! Rády hledáme inspiraci u žen, které mají vlastní osobitý styl a stojí si za svými zásadami. S tím je úzce spjato i líčení, za nímž se žena neschovává a které její krásu umocní.

Někdy není jednoduché objevit produkty korespondující s tímto přístupem k líčení. Alex ale zná několik vychytávek a o ty se podělila ve svém nedávném článku All About My Make-up Routine.

A co mezi ně patří?


„Kdybyste se mě zeptali, jaký kosmetický produkt bych si vzala s sebou na opuštěný ostrov, byla by to jednoznačně řasenka. Aktuálně používám novinku od L'Oréal Paris Miss Baby Roll a jsem s ní spokojená. Tato řasenka má super kartáček pro natočení řas od kořínků, barva je extra černá a nedrolí se,“ dělí se o svůj tip Alex.„Další mojí kosmetickou nezbytností je rozjasňovač (nanáším ho na tváře a na nos) a rtěnka. Kromě těch matných tekutých jsem se nedávno rozhodla dát šanci starým dobrým leskům a musím přiznat, že mě ta změna opravdu baví!“

Zajímají vás další rady a tipy na produkty, které můžete zařadit do své každodenní beauty rutiny? Koukněte na celý článek, najdete ho zde.

  11:41,  aktualizováno  25. března 2019 17:32