Máte za sebou několik dlouhých a náročných dnů a cítíte, že potřebujete na chvíli vypnout a relaxovat? Dopřejte si speciální péči v nejrůznějších podobách!

Krok 1: dopřejte si čas jen sama pro sebe


Zvolte si den, kdy máte možnost být sama se sebou. Pokud to nejde, najděte si alespoň místnost, kde vás nebude nikdo rušit.

Krok 2: použijte vonné svíčky


Relaxační místnost provoňte svou oblíbenou podzimní vůní. Svíčky vytvoří tu správnou atmosféru, kterou k odpočinku potřebujete.

Krok 3: připravte si horký nápoj


Máte ráda ovocné čaje s příchutí skořice nebo dáte přednost raději sladké horké čokoládě? Rozmazlujte se!

Krok 4: dopřejte si kompletní očistu


Po horké sprše či vaně zahalte tělo do vyživujícího mléka a vrhněte se s chutí také na pleťovou péči. Odstraňte z obličeje zbytky make-upu, dočistěte ji čistícím gelem a na závěr použijte tonikum. Posledním krokem je hydratační péče, která se bude o vaši pleť starat v průběhu celé noci.

TIP: Produkty značky Garnier jsou určeny pro všechny typy pleti a můžete vybírat z jejich široké nabídky. Věděla jste, že „Garnier je nejprodávanejší značka micelárních vod na světě i u nás*?“


Krok 5: zažeňte černé myšlenky


Pohodlně se usaďte, zabalte se do příjemné deky a pusťte si film, při kterém nebudete myslet na žádné starosti ani problémy.

Krok 6: den zakončete pozitivně


Abyste mohla ulehnout s čistou hlavou, vyhněte se alespoň pro tento večer prohlížení sociálních sítí a zpráv na telefonu. Uvidíte, že usnete mnohem snadněji.
*Panel distributorů Nielsen a IRI za období březen 2016 až únor 2017 na světě (v České republice za červen 2016 až říjen 2017) v kusech a hodnotě. Hodnocené byly všechny micelární vody na mass marketu, a to v 27 zemích, což odpovídá 72% celosvětového hrubého národního příjmu (Zdroj: IMF & World Wide Bank 2015).

  9:58,  aktualizováno  26. března 2019 14:06