Boty jsou pro mnoho lidí první věc, na kterou se u druhých podívají. Tím, jaké obutí zvolíme a v jakém je stavu, o sobě druhým dáváme najevo možná víc, než sami tušíme.

Chodíte-li v roztrhaných a špinavých botách, sebelepší značka a outfit už vaši image nepořádníka nespasí. My ženy, na rozdíl od mužů, nepovažujeme boty jen za účelovou věc, aby nám nebyla zima na nohy. Je to totiž způsob sebevyjádření. Tak co o vás říkají vaše boty?

Jehlový podpatek a ostrá špička


Kolegové vás neomylně poznají podle rytmického klapání podpatků a raději se klidí z cesty. Atributy vašich lodiček jsou přesně jako vaše lokty – ostré a probojují se k cíli, jaký si sama určíte. Jste nekompromisní nejen k okolí, ale hlavně sama k sobě. Jak jinak byste vydržela celý den v takových botách? Ostré jehly jsou proklatě sexy, ale někdy mohou budit strach.

Lodičky na silném podpatku


V životě se nebojíte přistoupit na kompromis, pokud vám má zjednodušit život. Kromě toho, že silnější podpatky jsou momentálně trendy, jsou podstatně pohodlnější než jehly, což je pro vás ideální. Stabilita je u vás na prvním místě, to ale neznamená, že se musíte vzdávat nekonečně dlouhých nohou, které vykouzlí jedině podpatek.

Nízké elegantní boty


Na podpatky vás neužije, ale přesto chcete krásné a zajímavé „skoro lodičky“. Jste praktická, všestranná a je na vás spoleh. Hledáte proto boty, které s vámi prožijí celý den od vypravení dětí do školy, přes plné pracovní nasazení až po večerní víno s kamarádkou. Velký důraz kladete i na materiál a zpracování bot – rozlepená podešev je to poslední, co ve svém hektickém dni potřebujete.

Boty v pánském stylu


Milujete minimalismus v životě i obuvi. Šněrovací polobotky dokážete unosit ke kalhotám i sukní, nikdy nevyjdou z módy a jsou jakýmsi vaším poznávacím znamením. Váš pohled na svět je velmi otevřený, ale jste spíš introvert, který se vyjadřuje svými činy nebo třeba uměním.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:29