Zajímáte se o poslední trendy, ale zároveň se zajímáte o životní prostředí? Fast Fashion je společenský problém, o kterém se stále častěji hovoří. Vraťte svým kouskům oblečení svěží barvy a dejte staršímu oblečení novou šanci. Proč se zbavovat oblíbených šatů, které jste měla tak ráda, když jim snadno můžete vrátit život.

Pečujte o své oblečení, a díky speciálním pracím prostředkům Perwoll Color a Black ho zachovejte jako nové. Obnovte intenzivní odstín vašeho oblečení a vraťte vláknům pevnost a pružnost, kterou měla při zakoupení. Vyblednutí ani ztráta tvaru nemají proti pracím gelům Perwoll žádnou šanci.

Externí obrázek

Perwoll prací prostředek seženete ve dvou variantách – Color a Black. Je dostupný v různých velikostech ve vašem obchodě. Časté praní mění vaše oblečení ve vybledné. Perwoll Black a Color s technologií Fibrex byl speciálně vyvinut pro aktivní péči o vaše oblečení s obnovujícím efektem i po několika praní.

– Navrací vláknům intenzivní barvy

– Šetrně pečuje o vlákna všech textilií

– Navrací oblečení pevnost a pružnost

Externí obrázek

#RETHINKFASHION

#RethinkFashion je sbírka příběhů o slow fashion, o lidech, kteří tomuto přístupu k módě věří, a o oblečení, které je jeho součástí. Je také o vás a možnostech, které při nákupech i péči o oblečení máte. Tato platforma vyjadřuje náš závazek k udržitelnosti. 

Více se dozvíte na www.perwoll.cz/rethinkfashion.


  14:00