Mysleli jsme, že nás z kosmetických novinek jen tak něco nepřekvapí. Až do doby, kdy jsme samy na sobě vyzkoušely super moderní masku budoucnosti, FOREO UFO, která díky speciální technologii dokáže proměnit pleť už za pouhých 90 vteřin!

Pleťová maska je jednou z věcí, na které jednou až dvakrát týdně nedáme dopustit. Dokáže totiž pleť vyživit a hydratovat do hloubky, dodat jí látky, které ji chybí a také se nám líbí, že efekt jde vidět ihned po použití. A právě nyní se nám dostala rukou maska, která funguje úplně jinak, než všechny, co jsme doposud zkoušely. Je to totiž chytrá a zvládne ošetření pleti, které si nezadá s ošetřením v kosmetickém salónu.

Jiná, než ostatní masky


Jakmile jsme poprvé uviděly FOREO UFO, bylo nám jasné, že tohle bude něco výjimečného. Malý, kompaktní disk - který připomíná tvarem koráb od mimozemšťanů (odtud i jeho název), je sám o sobě už designovým kouskem. Tento chytrý přístroj v sobě spojuje profesionální korejskou péči o pleť a nejmodernější švédskou technologii na trhu – hyperinfuzi a LED světelnou terapii, které společně zaručí péči o pleť jako ze salonu už za pouhých 90 vteřin.


Vše, co pleť potřebuje


Když jsme přístroj vybalily z obalu, měly jsme disk, stojánek a k tomu jsme si mohli vybrat jednu ze sedmi masek - speciálních „napuštěných polštářků“, které jsou vyrobené dle korejských receptur. Každá z nich je určená pro jinou potřebu pleti. Skládají se ze dvou řad: Advanced Collection obsahuje hydratační, rozjasňující, zmatňující masku, masku na oční okolí a také omlazující masku. A pak dvě masky - na den a na noc. Vloží se do přístroje a společně s ním dodají vaší pleti to, co potřebuje.

Na vlastní kůži


Hydratace není nikdy dost a tak jsme hned sáhly po ultra hydratační masce H2Overdose. Už při proceduře jsme cítily, jak „žíznivá“ pleť doslova pije. A aby ne, když obsahuje kyselinu hyaluronovou a látku Aquaxyl, která zajišťuje 3D hydrataci. Po proceduře byla naše pleť nádherně hydratovaná do hloubky, vyhlazená a celkově krásnější a projasněnější. Ale co nadchlo nejvíce? Rozjasňující maska na oční okolí Shimmer Freak. Je jen málo přípravků, které o jemnou pleť v okolí očí pečují. Přitom tady jdou nejdříve vidět i první vrásky. Maska obsahuje kofein a výtažky z růží, které působí antioxidačně a hydratují. Látka niacinamid vyrovnává tón pleti, zjemňuje vrásky a rozjasňuje. Ošetření bylo velmi jemné, používali jsme Cryo-Therapy program, který byl velmi příjemný a pleť chladil. Výsledek překvapil - tmavé kruhy nebyly už tak vidět, díky částicím odrážející světlo a celkově byl pohled i projasněnější.


Jak funguje?


Než jsme začaly pleť ošetřovat, musely jsme si do mobilu nainstalovat speciální aplikaci FOREO. Po spuštění pak stačí následovat instrukce na obrazovce telefonu. Vše probíhá hladce - registrace i spárování UFO s aplikací. V nastavení si můžete ověřit, že vše správně funguje, UFO hřeje nebo chladí, pulzuje různou intenzitou a dokáže ozářit pleť zvolenou barvou.

Pro zahájení ošetření je pak stačilo na domovské stránce aplikace zvolit, o jakou masku se jedná, zmáčknout start a opět nás obrázkové instrukce navedly, jak správně masku připravit, od nasazení masky na přístroj, naskenování kódu masky, přes zahájení procedury, až po instruktáž, jak krouživými pohyby masku aplikovat. Vše bylo příjemné, přístroj díky masce hezky klouzal po obličeji a hřál.

Naše resumé


Jsme aktivní, neustále v jednom kole a tak šetříme každou minutu. Přesto chceme vypadat dokonale. A právě toto všechno nejmodernější maska na obličej FOREO UFO splňuje: pracuje s nejmodernějšími technologiemi, v krátkém čase a velmi efektivně. Ošetřovat pleť s ní je zábava, ale hlavně jsme efekt na pleti viděly ihned - po minutě a půl byla hladší, zářivější a vyhlazenější. Po dvou týdnech byla zpevněnější a celkově krásnější.


  7:09,  aktualizováno  26. března 2019 16:45