Téměř tři desetiletí zásobuje Gabriella Salvete své věrné zákaznice perfektní dekorativní kosmetikou. Pro její oblíbenost stále vymýšlí nové produkty, které očekával jen málokdo.
Externí obrázek

Od laků na nehty až po zeštíhlovací náplasti

Gabriella svou dráhu začínala s dekorativní kosmetikou. Největší úspěch sklidily její laky na nehty. Doba pokročila a Gabriella vydala nespočet různých produktů v dekorativní kosmetice. V posledním roce přichází s absolutně nečekanými novinkami jako jsou sprchové gely, pleťové masky nebo remodelační náplasti na břicho.

Externí obrázek

Seznámení z blízka

Externí obrázek

Laky na nehty od Salvete znají mnohé z nás. V poslední době ušly veliký kus cesty a prošly absolutní změnou designu. Jejich výdrž a pigmentace jsou oslňující a množství odstínů dechberoucí. Pleťová dekorativní kosmetika však nesmí zůstat ve stínu laků. Perfektní rtěnky, řasenky, make-upy, podkladové báze nebo například řasenky na obočí si jistě zaslouží naší plnou pozornost. Zapomenout by se nemělo ani na řadu TOOLS, v níž najdeme nejrůznější doplňky jako jsou kosmetické štětce, houbičky na make-up, doplňky pro péči o chodidla a mnohé další. Absolutním šokem pro zákaznice bylo, když Gabriella na trh vypustila pleťové masky – plátýnkové masky na obličej, ruce, nohy, krémové masky nebo slupovací Black Peel Off Mask.

Externí obrázek

Gabriella Salvete nehodlá zpomalit tempo v dobývání trhu s kosmetikou. Už teď vás mohu lákat na novinky, jenž se mají na trhu objevit v průběhu května. Cenová dostupnost a velká rozmanitost produktů si jistě získá vaše srdce. Salvete je osobní kosmetický jackpot, kdo by nechtěl mít jistotu v jediné značce, která nabídne vše od pinzety na obočí až po sprchový gel nebo šumivou bombu do koupele. Celý sortiment si můžete prohlédnout na e-shopu parfémy-elnino.cz.

Externí obrázek
  14:00
Témata: kosmetika, Lak