Některé z fashion a kosmetických trendů 80. let chceme raději vytěsnit z paměti, ale jiné byly a stále jsou super! Zábavné, hravé i nesmrtelné!

Washed denim jacket


Oprané džínové bundy byly absolutní must-have a přiznejme si – umíte si bez nich svůj šatník představit dnes? My rozhodně ne! Noste tu svoji oblíbenou k pohodovým víkendovým outfitům nebo dodejte kapku drzosti také svému office looku. Denimová bunda je zkrátka kouskem, který patří mezi ty opravdu nejdůležitější pilíře šatníku.

Ripped mom jeans


Ve sféře denimu ještě chvíli zůstaneme. Značka RE/DONE je na vzestupu, vintage levisky a „mom jeans“ zaplavily Instagram a každá z módních influencerek vlastní minimálně jeden pár. Ani vám by džíny – buď opravdu vintage nebo nové s patinou – neměly ve sbírce chybět!

Barvy. HODNĚ barev!


A to v módě i líčení. Pestré oční stíny (i několik druhů najednou!), outfity kombinující zdánlivě nesourodé barvy, výrazné syté tóny i neony… Filozofie zněla: čím více, tím lépe. A to může být v dnešní době, která upřednostňuje minimalismus, příjemná změna, nemyslíte? Vypnout v hlavě přehnané analyzování a jen si užívat radost z tvoření, z procesu stylingu nebo nanášení make-upu, uvolnit se, být šťastná a veselá!

Hravě smyslný parfém


Být sexy i nevázaně dívčí - přesně taková vůně by vás měla provázet koncem léta a přenést do prvních podzimních dnů. Stejně jako ty nejzářivější ikony 80. let buďte i vy nespoutaná a bezstarostná jako poslední prázdninové chvíle a jindy zase smyslně ženská jako tajemně pomíjivé babí léto. A takový je parfém Guess 1981! Tato vůně prezentuje to nejúžasnější z beauty trendů osmdesátých let, propojuje hravost s ženskostí, zemité tóny s jemnými svěžími ingrediencemi. Jinými slovy retro parfém s moderní twistem!

  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:40