Značky Uber a Marc Jacobs se spojily, aby pro vás připravily exkluzivní zážitek, bezplatnou #MJDAISY Uber jízdu.

Ve čtvrtek 8. září od 14 do 20 hodin se můžete těšit na vozidla Audi A8, která budou v aplikaci Uber označená sedmikráskou a uvnitř ozdobená stovkami sedmikrásek k vytvoření dokonalého Daisy zážitku. Cestující dostanou možnost vyfotit se s doplňky Daisy a sdílet zážitek na svých sociálních médiích s použitím hashtagu #MJDAISY. A co víc! Každý cestující bude obdarován vůní Daisy Marc Jacobs.


Žádost o DAISY vozidlo mohou cestující z Prahy zadat do Uber aplikace prostřednictvím svých telefonů s použitím kódu „MJDAISYCZ“. Vozidlo DAISY bude k dispozici pro objednávky v Praze 1 a 5.Stejná akce proběhla již v New Yorku. A jak to dopadlo? Podívejte se na video:


]O Daisy Marc Jacobs


Daisy Marc Jacobs byla uvedena na trh v roce 2007, kdy se ženy zamilovaly do mladistvých, slunných a šťastných nót vůně a okouzlujícího flakonu ukončeného sedmikráskou. Vůně je jiskřivým květinovým buketem lesních jahod, lístků fialky, rubínového grapefruitu, gardénie a jasmínu s vintage dotekem pižma, vanilky a bílého dřeva.


O Uber


Posláním Uberu je udělat z přepravy službu stejně spolehlivou a dostupnou, jako je tekoucí voda – všude a pro všechny. V roce 2009 jsme začali s řešením jednoduchého problému: Jak zařídit, aby si lidé mohli objednat auto pouhým stisknutím tlačítka? O šest let a více než miliardu jízd později jsme se pustili do realizace ještě těžšího úkolu: snižování znečištění a počtu dopravních zácp ve městech tím, že do méně aut dostaneme více lidí.


@marcjacobsfragrances

www.facebook.com/MarcJacobsFragrances


  11:33,  aktualizováno  25. března 2019 19:27