Kultem dnešní uspěchané doby je nekonečné mládí a nehynoucí krása. Proti věku ale není léku, a tudíž se stárnutí nevyhne nikomu z nás. Co tedy podniknout, aby se první vrásky neobjevily dříve, než je nezbytné?

Aby vaše pokožka vypadala stále mladě a krásně navzdory vyššímu věku, je potřeba dodat jí v první řadě prospěšné látky, které mají na její dokonalý vzhled obrovský vliv. Zároveň je také nezbytné vybrat pro pleť správnou péči, která ji rozzáří a spolehlivě ochrání od vnějších škodlivých vlivů. Jak mít i ve zralém věku pleť bez vrásek či drobných linek, vám prozradíme právě zde!Dodejte své pleti látky, které potřebuje


Možná to na první pohled tak nevypadá, ale je dokázáno, že vaše životospráva zásadně ovlivňuje nejen procesy ve vašem těle, ale také vzhled vaší pokožky. Dodejte proto do svého jídelníčku potraviny, které stimulují produkci kolagenu, pleť regenerují a vyživují. V první řadě se jedná o vitamin C, který pečuje o cévní systém pokožky. Podporuje prokrvování a produkci kolagenu a elastinu - látek potřebných pro pevnost a pružnost kůže. Dále je velmi důležitý vitamin B podporující hojení a regeneraci pokožky. Vitamin E pak kůži chrání před nebezpečným UV zářením, a tím zabraňuje předčasnému vzniku vrásek. V neposlední řadě pleť potřebuje také minerály, jako jsou zinek, selen, draslík a vápník.Desatero věčného mládíPokud chcete mladistvě vypadat, musíte se tak i cítit. Abyste byla stále plná energie a optimismu, je potřeba dodržovat zásady zdravého životního stylu. A jaké to jsou?
  • Nekuřte


  • Alkohol si dopřávejte jen příležitostně a v malém množství


  • Pravidelně sportujte


  • Udržujte si optimální tělesnou hmotnost


  • Dodržujte zásady zdravé výživy


  • Naučte se odpočívat, relaxace je potřebná


  • Zbytečně se nestresujte


  • Myslete optimisticky


  • Nepobývejte v nepříjemném a nezdravém prostředí, vyhněte se působení škodlivých látek


  • Pečujte o sebe


Důkladná péče se vyplácíZvláště na poslední bod „Desatera“ je potřeba se více zaměřit, jestliže chcete úspěšně maskovat vyšší věk. S postupem času totiž pleť ztrácí na vitalitě a pružnosti a v okolí očí se začínají tvořit drobné vrásky. Naštěstí se stárnutím pokožky můžeme účinně bojovat. Důležitá je především pravidelná a důkladná péče v podobě hydratace.Přírodní pomocník, který je HITEM letošního ROKUBigBao bio baobabový olej je revoluční novinka v péči o pleť se 100% koncentrací účinné látky. Vaše pleť bude okamžitě krásnější a zářivější. Obsažený baobabový olej má na pokožku přímo zázračné účinky. Výrazně ji regeneruje, eliminuje známky stárnutí, jako jsou vrásky a jemné linky, dodává jí pružnost a hydrataci. BigBao obsahuje baobabový olej v nejvyšší certifikované bio kvalitě. Olej je lisován za studena z baobabových semen, která se sklízejí bez jakéhokoliv poškození krásných baobabových stromů.


Dopřejte své pleti luxusní péči.


K dostání v lékárnách, zdravých výživách a na www.BigBao.cz  8:14,  aktualizováno  25. března 2019 18:37