Strie, jizvy, nesjednocený tón pokožky... to jsou problémy, které trápí (nejen po porodu) spoustu žen. Jak se jich zbavit? A dá se jim spolehlivě předejít?

Formuje postavu, zmírňuje celulitidu, omezuje její vznik a zpevňuje problematické partie, jako  jsou břicho, dolní končetiny a paže, a zároveň vyživuje pokožku cennými omega mastnými kyselinami z přírodních olejů.



Oblíbily si ho ženy, které touží po pevné a hladké siluetě, ženy s celulitidou i maminky po porodu, které chtějí zpevnit postavu.


O jakém produktu je řeč?


O tvarujícím tělovém oleji frei öl®, který používají ženy všech typů pokožky, včetně velmi citlivé, už více než padesát let. Oleje frei öl® mají zajímavou historii. V padesátých letech minulého století vyvinul v Norimberku lékárník Walter Bouhon pro svou manželku olej na strie a jizvy a prodával ho jen ve své lékárně. Úspěch byl ovšem takový, že v roce 1966 nechal technologii výroby Pečujícího oleje frei öl® patentovat a začal ho vyrábět ve velkém množství. Získal si obrovské množství spokojených klientek, stal se jedničkou na německém lékárenském trhu a brzy prorazil i do mnoha dalších zemí Evropy i celého světa. Produkty frei öl® neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.


Proč je frei öl® tak účinný?


Tvarující olej frei öl® obsahuje cenné přírodní oleje, výtažek z lupiny bílé, která stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje pevnost, pružnost a hladkost pokožky, výtažek z červeného máku, který má vysoce anticelulitidní účinek, ovesný olej, který regeneruje kožní bariéru, bambucký olej pro rychlejší a intenzivnější vstřebávání účinných látek do hlubších vrstev pokožky, zvláčňující slunečnicový olej a vitamin E bojující proti předčasnému stárnutí a vzniku vrásek.

https://youtu.be/_y6FqB3clRg

  9:23,  aktualizováno  26. března 2019 10:07