Přejete si mít krásné vlasy, nehty a pleť? Víme, jak na to!

10. Omladí pleť jen krémy?

Ne! Krémy už zdaleka nejsou jedinou možností. Nejnovější trend velí jinak! Moderní plazma terapie TrayLife využívá vlastní krve, respektive krevní plazmy. Ta totiž obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které přirozeně startují regenerační procesy buněk. Lékař vám plazmu aplikuje drobnou jehličkou nejčastěji do tváří, očního okolí, čela, krku nebo dekoltu. Pleť se rozjasní okamžitě, plně se efekt dostaví po 3 až 4 týdnech.


9. Letí letos ofina?

Že váháte! Ofina není jen jedna – taková, kterou vám maminka ustřihla ve školce podle hrnce. Má sto způsobů nošení. Letos vsaďte na vzdušnou patku, třeba i stupňovitě prostříhanou. Hodí se i k mikádu, které můžete lehce navlnit. Nemusíte mít ani dlouhé vlasy, ke krátkému účesu zvolte kraťoučkou ježatou ofinku. I ta má skvělý krycí efekt – zamaskuje jizvy i pupínky na čele, vrásky jakbysmet. Navíc váš účes projde skvělým redesignem! Než pů-jdete ke kadeřnici, rozhodněte se, jakou chcete. Patka eliminuje kulatost obličeje, v rovné se budete cítit jako femme fatale. Hodí se ovšem pro majitelky výrazných rysů. Prostříhaná vypadá žensky.


8. Jak se nejlépe odlíčit?

Nevybírejte si univerzální odličovací přípravek, ale zvolte vždy ten určený pro danou partii. A navíc ten, který lahodí vaší pleti. Pro suchou se klidně hodí i přípravky obsahující oleje, vždy hledejte hydratační složení a vitamin E, který omezuje tvorbu vrásek. Na odlíčení nepotřebujete přípravky s UV filtry, přece jen po odlíčení jdeme spíše do postele než do parku. Do sprchy jsou skvělé mycí gely a pěny. A jak klasicky? Začněte očima. Na malý vatový tamponek aplikujte odličovací přípravek speciálně určený pro tyto partie v množství o velikosti hrášku. Netřete a nedrhněte silou, raději ho nechte na řasách a víčkách chvilku působit a teprve poté jemně stírejte po směru růstu řas. Šmouhy od řasenky a stínů si často roznesete po tváři, takže teprve po odlíčení očí přejděte dál. Pleťovým mlékem na velkém tamponku stírejte směrem dolů ke krku největší nečistoty. Zbytek dolaďte tonikem nebo pleťovou vodou. Použijte ji, i když se odličujete ubrouskem. Ten nikdy nesmyje všechny zbytky make-upu. Pamatujte, že poslední tamponek, který na odlíčení použijete, by měl zůstat tak čistý, že by bylo možné ho použít i následující den!


  7:49,  aktualizováno  25. března 2019 20:12