Trápí vás vrásky okolo očí? Pak sáhněte po speciálních maskách. Fungují okamžitě!

Pokožka v okolí očí je velmi jemná a tenká, a tak se není čemu divit, že právě zde jde stárnutí vidět nejvíce. Když se k tomu přidá ještě mimika a mrkání, tak se zde tvoří vrásky ještě více.

Proč oční maska?


Ke každodenní péči jsou určené oční krémy a séra. Pokud však potřebujete výraznější a hloubkovější účinek, který lze pozorovat už po prvním použití, pořiďte si oční masku. Je jiná než klasické pleťové masky. Ty se k očnímu okolí nesmí dávat, naopak se tato oblast musí vynechat. Proč? Jemná kůže potřebuje jinak formulované složení, které nedráždí oči, nezpůsobuje alergie, ale přitom vypíná, hydratuje a vyhlazuje.

Jakou si vybrat?


Oční masky se dělí na dva základní druhy. Na krémové, které se okolo očí nanášejí v silnější vrstvě, a na sheet neboli fáčové masky či náplasti, což jsou malé polštářky z buničiny nebo ze speciálního gelu, které jsou napuštěné účinnou směsí. Krémové masky se nanášejí na odlíčenou, čistou pleť okolo celého oka špachtličkou, prsty nebo štětečkem. Nechají se pár minut působit a pak se zbytek přípravku setře, smyje nebo se vklepe do pokožky.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:51