Značka La Stella nabízí ručně pletené produkty a aktuálně se můžete vybavit na podzim a zimu novými kousky čepic, rukavic a šál!

Všechny kousky jsou originál, Katka neplete dle návodů, ale vše navrhuje výhradně sama. Plete pro vás hlavně z těch nejkvalitnějších přízí, především z ovčí vlny, alpaky, merino vlny, mohéru a hedvábí, letní šaty a topy z bavlny a lyocellu.

Externí obrázek

Díky maximální možné přesnosti a pečlivosti se jednoduché střihy se zaměřením na detail, pletené jako bezešvé od počátku odlišuje značku La Stella od mnohých dalších.

Externí obrázek

Máme i řadu Premium, ve které jsou zahrnuty ty absolutně nejluxusnější materiály, jako třeba mohér s hedvábím, který je lehký, přitom velmi hřejivý a hlavně nekouše! V této řadě vše pleteme na nejmenších jehlicích, až se může zdát, že je to pleteno strojem.

Externí obrázek

Protože jsou tyto produkty z prvotřídních materiálů, dají se nosit i v létě, aniž byste se v nich potili. Jedná se o 100% ruční práci a mnohdy je vyrobíme přesně na míru dle přání a zadání vás, našich klientů.

Externí obrázek

A jak o výrobky pečovat? Třeba produkty z merino vlny nebo mohéru doporučujeme prát co nejméně! Pro udržení jejich svěžesti stačí nechat je vyvětrat na ramínku!

Externí obrázek

Sledujte nás na Instagramu!

  14:00