Většina maminek při nákupech nového oblečení častěji než pro sebe pořídí něco pěkného pro svou ratolest. I děti chtějí být šik a módní značky tuto skutečnost samozřejmě reflektují. Na oblečení se rozhodně nevyplatí šetřit, nicméně všechny dobře víme, že každá ušetřená koruna se hodí. Proto se na nákupy vydejte do Fashion Arena Prague Outlet, kde na jednom místě seženete zboží více než 200 módních značek až o 70 % výhodněji.

Při výběru oblečení bychom měli brát v potaz především pohodlí našeho dítěte. Jednotlivé kousky by jej neměly nikterak omezovat v pohybu. Velmi oblíbené jsou tedy přírodní látky, jako například hedvábí nebo bavlna.

Dětské oblečení by mělo být hravé a veselé. Letošním oblíbeným prvkem, který se objevuje i v trendech pro dospělé, je námořnický motiv. Kombinace bílé s červenou nebo modrou je v podstatě evergreenem, který snad nikdy neomrzí. Letos bude dále velmi oblíbený denim, který nabízí nepřebernou škálu možných kombinací s jinými materiály.

V teplých jarních dnech se holčičky budou nejlépe cítit v květovaných rozevlátých šatech. Pod ty své princezně oblečte klidně tričko, které ochrání dětská ramínka před nebezpečnými slunečnými paprsky. Pro kluky tu jsou pak džínové nebo bavlněné kraťasy, které můžete sladit s jakýmkoliv vrškem. Mezi oblíbené patří barevné potisky. Kvalitní dětské oblečení nabízí francouzská značka ORCHESTRA.

Rozhodně nepodceňujte výběr kvalitní obuvi. Vždy mějte na paměti, že se dětská noha „chová“ jinak než ta dospělá – roste nejen do délky, ale i do šířky, a proto je nutné volit takovou obuv, která bude nejen pohodlná, ale dětskou nožičku dostatečně podepře. Při koupi botiček sáhněte po takových, které jsou vyrobené z prodyšných materiálů. A poslední rada na konec – čím lehčí, tím lepší! Dětskou obuv za výhodné outletové ceny pořídíte v prodejně Primigi, která nabízí kvalitní italské botičky pro všechny věkové kategorie.

Klučičí tričko s motivem kaktusů, původní cena 406 Kč, outletová cena 290 Kč; vesta, původní cena 660 Kč, outletová cena 462 Kč. Oboje prodává Orchestra.Klučičí džínové kraťasy s páskem, Orchestra, původní cena 900 Kč, outletová cena 630 KčHolčičí růžové maxi šaty, původní cena 849 Kč, outletová cena 589 Kč; džínová vesta s nášivkou, původní cena 849 Kč, outletová cena 589 Kč. Oboje prodává United Colors of Benetton.Chlapecké mokasíny, Primigi, původní cena 1589 Kč, outletová cena 1112 Kč

  10:07,  aktualizováno  26. března 2019 11:04