Plavková sezóna je tu! Někdo jásá, jiné ženy se koupacím úborům velkým obloukem vyhýbají. Na vině bývá nedostatek sebevědomí, stud za nedokonalé tělesné proporce. Pokud patříte mezi dámy z odhalené kůže rozpačité, máme pro vás tu nejlepší plážovou módu. Rafinovaně ukryje nedostatky a vy budete za šarmantní plážovou bohyni.

Pareo a sarong

Skupina “šátků” je v létě mezi ženami velmi oblíbená. Důvodem je, že jsou praktické, dají se nosit na nespočet způsobů a lze je pořídit už za pár korun. Nositelka se podle problémové části může rozhodnout, jak jej zaváže. Pokud nevíte, co znamená označení pareo, jde o dlouhý šátek. Je zdobený, ale také jednoduchý. V dnešní době jsou k vidění opravdu krásné, krajkované kousky, které dámě propůjčí ryze ženský šmrnc.

Sarong vychází z tradičního oděvu nosícího se hlavně v Indonésii. Jde o dlouhý a široký kus látky připomínající dlouhou sukni rovného střihu. V našich končinách je k dostání v mnoha variantách. Mimo to je vybaven šikovným zavazováním v pase. Hodí se nejen k vodě, jistě ho oceníte i při letní grilovačce s přáteli, procházce po pláži v exotické destinaci, atd. 

Zdobený šátek, 499 Kč
Témata: Indonésie, móda