Hana Wolf, mentorka a životní koučka, je nominovaná redakcí do soutěže Žena roku. Se společností Sephora vyzkoušela nový trend v líčení Excessive Colors.

Make-up Artistka Adéla Bartáková pro ni vybrala „dramaticky temné rty“ a proměnila ji ve femme fatale.


1. Rty připravte pomocí Sephora Lip Scrub, který aplikujte na rty jemnou masáží, čímž odstraníte odumřelé buňky. Poté aplikujte vyhlazující balzám Lip Butter, Sephora, který rty dokonale hydratuje. S touto přípravou je ideální začít před aplikací make-upu – rty pak budou perfektně připravené.2.  Zvýrazněte obrys rtů pomocí univerzální konturovací tužky na rty z řady Sephora Beauty Amplifier, která zabrání rozpíjení rtěnky.3. Nejdříve aplikujte tmavší odstín tekuté rtěnky od Make Up For Ever, č. 501. Pro precizní aplikaci použijte štěteček na rty Sephora PRO 81. Poté na střed rtů aplikujte druhý, světlejší odstín rtěnky Make Up For Ever, č. 401.Tip od Make-up Artistky Adély Bartákové


„Pro perfektní výsledek obkreslete kontury rtů korektorem pomocí plochého štětce.“Inspirujte se!


Užijte si nový směr líčení Excessive Colors v parfumeriích Sephora! Pod vedením nejlepších Make-up Artistů si zde vyzkoušíte zářivé linky, vibrující pudry i syté pigmenty a hlavně – zvládnete se tak nalíčit i sama! Toto je ultra barevná show, která posouvá hranice v líčení. Buďte u toho! Více informací o produktech na www.sephora.czJak probíhalo focení? Nahlédnout do zákulisí můžete ve videu:


  13:04,  aktualizováno  25. března 2019 18:31