Moderní žena bezpochyby najde v nové kolekci Kazar produkty odpovídající jejímu stylu, gustům a potřebám, bez ohledu na denní dobu či příležitost.

Na jaro Kazar navrhuje mimo jiné exotický, hadí potisk ve vkusném, minimalistickém matném provedení; přírodní etno motivy formou detailů z uzlů; delikátní a jemné tenké proužky rovněž jako četné odkazy na módní trendy ulice.

Inspirací mnoha modelů bylo umění, a dokonce i graffiti. To je také důvod, že se v kolekci nachází produkty evokující akvarely s potiskem v sytých barvách. Doplňky s tímto motivem oživí i nejvíce monochromatické stylizace, přinášejíc jedinečný, nezapomenutelný charakter; skutečný wow efekt.V kontextu barev jsou v kolekci vidět přední barvy sezóny. Extrémně módní, neutrální paleta není monotónní. Obsahuje různé odstíny béžové od krémového po písčitý; jemné, křemenné růže a fenomenální korál jenž je barvou letošního roku. Tento energický a živý odstín dokonale pasuje k hladkým látkám a jednoduchým, jemným střihům.Dalšími silnými barevnými akcenty jsou zemité, nasycené zelené; slunečné a teplé žluté, stejně jako sofistikované a elegantní vínové. Tato poslední barva vypadá výjimečně krásně a vznešeně v modelech ze semišové kůže.

Kolekce Jaro 2019 je již dostupná v buticích a na kazar.com

Inspiraci z nové kolekce BE PROUD, BE YOURSELF najdete také v naší galerii.

  10:03,  aktualizováno  31. března 16:45